Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-68-7
Autor: Alisa Vitti
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Purana

Wprowadzenie do książki

Kod Kobiety

   W książce, którą trzymasz w dłoniach, w przejrzysty sposób opisuję, jak prosto, łatwo i przyjemnie żyć w zgodzie z własnymi hormonami. Dzięki opracowanemu na jej potrzeby pięciostopniowemu programowi pozbędziesz się frustracji i nauczysz się aktywnie dbać o utrzymywanie zdrowej równowagi. Nauczę cię, jak przywracać twojemu ciału hormonalny balans i sprawić, by zdrowie stało się dla ciebie normą, a nie wyjątkiem. Opracowana na potrzeby Kodu kobiety metoda opiera się na dwóch głównych filarach: odkryciu przyczyn braku równowagi hormonalnej oraz znalezieniu diety i stylu życia prowadzących do poprawy funkcjonowania naszego układu dokrewnego. Wszystko po to, by problemy z okresem stały się jedynie przykrym wspomnieniem, ciąża przestała być nieosiągalnym wyzwaniem, a libido znów osiągnęło satysfakcjonujący cię poziom.
    Chcesz poczuć się świetnie, wiedząc, że wszystko zaczyna się układać? Czujesz, że jesteś gotowa na nowe możliwości? Moja historia to najlepszy dowód, że jest to możliwe! Sama wyleczyłam się z zespołu wielotorbielowatych jajników (PCOS), a tysiące kobiet, z którymi spotykam się w założonym przeze mnie na Manhattanie centrum FLO, potwierdzają, że stosując opracowane przeze mnie metody, można cieszyć się wspaniałym hormonalnym zdrowiem. U podstaw twojej zdrowotnej przemiany leży opisany dokładniej w kolejnych rozdziałach książki pięciostopniowy plan działania oparty na zmianie stylu życia oraz terapeutycznym działaniu odpowiednio dobranej żywności.
    Lektura Kodu kobiety sprawi, że zaczniesz świadomie układać swoje codzienne menu, uwzględniając w nim produkty wspomagające pracę organów odpowiedzialnych za produkcję i gospodarkę hormonami. To dzięki nim na nowo odkryjesz swoją kobiecość, zyskasz energię i osiągniesz wymarzone cele. W twojej podróży towarzyszyć ci będzie społeczność zgromadzona wokół FLOIiving.com - ludzie o podobnych dążeniach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi.

   Medycyna jutra to medycyna oparta na odpowiedzialności za własne zdrowie. Wszyscy powinniśmy dążyć do lepszego zrozumienia naszych organizmów, aby na co dzień lepiej o nie dbać i myśleć o nich nie tylko przed wizytą w gabinecie lekarskim. Naturalnie, w przypadku choroby powinniśmy mieć prawo i możliwość zwrócenia się do najlepszych specjalistów w swoim fachu, ale patrząc w przyszłość, musimy zrozumieć, że eden lekarz nie powinien być dla nas wyrocznią. Pamiętajmy, że jedynie wsłuchując się w samych siebie i konsultując swoje obserwacje z profesjonalistą, możemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Kod kobiety to plan, który ma za zadanie pośredniczyć między kobietą a lekarzem i tworzyć tym samym zupełnie nowy paradygmat medyczny. Podejmowane przez nas błędne decyzje, które bezpośrednio wpływają na cykl menstruacyjny, płodność i libido, wynikają z braku wiedzy na temat naszej hormonalnej biochemii. Nawet najmądrzejsze kobiety, jakie miałam przyjemność poznać, swoją edukację na temat ciała, okresu i seksualności zakończyły na etapie lekcji wychowania seksualnego, resztę wiedzy czerpiąc od przyjaciółek i z medycznych rubryk magazynów kobiecych.
   Mój paradygmat opiera się na aktywnej roli każdej kobiety. Moja wymarzona pacjentka regularnie odwiedza lekarza, bada krew i kontroluje swoje zdrowie. Jej ginekolog ma otwarty umysł, wspiera ją i pomaga analizować wyniki żywieniowych eksperymentów przeprowadzanych przez nią w celu odzyskania równowagi. Nasza perfekcyjna zdrowAśka nigdy nie jest pasywna i oprócz porad zdobytych w gabinecie korzysta z wiedzy zgromadzonej przez innych, codziennie odwiedzając FLOIiving.com. To właśnie dzięki temu wie, jak się odżywiać, jak o siebie zadbać i w jaki sposób utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie.
   Jeżeli ta wizja wydaje ci się idealna i onieśmielająca - nie martw się pamiętaj, że misja Kodu kobiety nie skupia się wyłącznie na dążeniu do hormonalnego ideału. Pracując przez dziesięć lat z kobietami cierpiącymi na zaburzenia hormonalne, zrozumiałam, że naszym długofalowym celem - e powinno być wyłącznie „zdrowie dla zdrowia”. Lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie to początek drogi do spełnienia marzeń i stworzenia sobie rzeczywistości, w której chce się żyć. To właśnie dlatego tak bardzo angażuję się w pomoc kobietom.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Alisa Vitti

 • Tytuł oryginału: 

  WomanCode: Perfect Your Cycle, Amplify Your Fertility, Supercharge Your Sex Drive, and Become a Power Source

 • Liczba stron: 

  276

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-68-7

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Światły

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...