Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67262-23-1
Autor: Gregory David Roberts
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Autor międzynarodowego bestsellera Shantaram powraca!

Fascynująca podróż, pełna zachwytu nad światem i rozmyślań o nauce, przekonaniach, wierze i praktyce religijnej. Czerpiąc ze świętych tradycji i sześcioletnich nauk swojego przewodnika, Roberts opisuje krok po kroku proces poszukiwania wewnętrznej siły. Dobroczynne działanie takiej praktyki może odczuć każdy, bez względu na wyznanie czy pochodzenie.

Duchowa Ścieżka to lektura obowiązkowa dla wszystkich poszukujących wewnętrznego spokoju. Roberts okazuje się znakomitym nauczycielem i przewodnikiem. Warto podążyć za nim.

  Przystępując do pisania tej książki, uświadomiłem sobie, że częściowo kieruję ją do mojego młodszego Ja - tego zawsze poszukującego, ale często samolubnego, sfrustrowanego, rozgniewanego czy nawet agresywnego. Gdyby młody Ja przeczytał tę książkę - albo inną, podobną do niej - może oszczędziłoby mi to trocbę krzywd i negatywizmu ze strony znanego mi świata i ludzi, a także tych krzywd, które ja wyrządziłem. Mogłoby mi to pomóc nastawić wewnętrzny kompas na prawdziwą Północ, tak jak kroczenie duchową Ścieżką ocaliło o wiele starszego mnie od równi pochyłej żalu, poczucia winy i depresji. A zatem jest to książka dla wszystkich poszukujących siebie, którymi jesteśmy, byliśmy lub się staniemy.
  Każdy jest istotą duchową. Każdy kroczy duchową Ścieżką.
  Wszyscy na niej jesteśmy, czy to wiemy, czy nie. Wszyscy w naturalny sposób znajdujemy drogę do duchowego połączenia, a wielu z nas je osiąga, nie starając się o to. Ale można też iść Ścieżką świadomie, z uwagą i aktywnym zaangażowaniem.
Sześć lat temu miałem motyw, środki i sposobność, żeby wejść świadomie na duchową Ścieżkę.
  Motywem było to, że chciałem wiedzieć - po dekadach badań nad teologią, mistycznymi tradycjami i duchowością chciałem się dowiedzieć, czy coś tam jest. Czy naprawdę istnieje jakaś Duchowa Rzeczywistość?
Środki e m była koncha - mój duchowy nauczyciel zapewnił mnie, że dęcie w muszlę z najwyższą Niewinnością i szczerością w czynnej, fizycznej Praktyce Duchowej może połączyć i połączy mnie z pierwiastkiem duchowym.
Sposobność gdy mogłem się odizolować i poświęcić dużą część mojej uwagi i energii na próbę aktywnego stworzenia połączenia.
  A więc to zrobiłem.
  Podjąłem kroki, które - o czym wiedziałem dzięki swoim badaniom i mojemu duchowemu nauczycielowi -były niezbędne w szczerej, autentycznej podróży po duchowej Ścieżce - Potwierdzenie, Rezygnacja i Praktyka Duchowa. Wycofałem się, przestałem chodzić na przyjęcia, kolacje, imprezy, wydarzenia, festiwale, koncerty, do kina, teatru i właściwie wszędzie. Wyrzekłem się wielu ulubionych rzeczy i skupiłem na staraniu, żeby być godnym kroczenia Ścieżką. A potem z największą szczerością, w czynnej i wyczerpującej Praktyce Duchowej, dąłem w konchę - dwa razy dziennie, codziennie, przez sześć lat.

Oto co się wydarzyło.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gregory David Roberts

 • Tytuł oryginału: 

  The Spiritual Path

 • Liczba stron: 

  168

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-67262-23-1

 • Tłumacz: 

  124703

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...