Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7506-954-9
Autor: James Redfield
EAN: 9788375069549
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Zysk i S-ka
'

Fragment książki Dwunaste wtajemniczenie

   Pisząc książkę Dwunaste wtajemniczenie , zaciągnąłem dług wdzięczności u wielu osób, dlatego pragnę choćby niektórym z nich złożyć najszczersze podziękowania. Przede wszystkim dziękuję ludziom, którzy wyznają różne religie, ale wierzą głęboko w prawdziwą, duchową świadomość. To dzięki ich hartowi ducha nadchodzi kolejny dzień.
    Specjalne podziękowania kieruję do Larry''ego Dos-seya, błogosławiąc go za książkę The Power of Premonitions, która jest kamieniem milowym w popularyzacji ludzkiej świadomości. Dziękuję dr. Russellowi Blayloc-kowi za jego walkę o zdrową żywność bez konserwantów. Wyrazy wdzięczności kieruję do Michaela Murphyego, wokół którego jest dużo przestrzeni dla tych, którzy pragną przerzucić pomost nad współczesnymi, poważnymi podziałami między ludźmi: najpierw zimną wojną, a obecnie nietolerancją religijną i kulturową. Pragnę zwrócić uwagę na prace Carla Johana Callemana i Johna Majora Jenkinsa dotyczące kalendarza Majów. Najgłębsze podziękowania kieruję do Phila Cousineau za jego doskonałą analizę porównawczą idei religijnych.
    Z ludzi mi bliskich pragnę wymienić w tym miejscu i z serca podziękować Larryemu Kirshbaumowi i mojemu wydawcy Jamiemu Raabowi, którzy podzielali moją wizję i pomogli ukształtować jej założenia. Dziękuję wielu pracownikom Grand Central Publishing, dzięki którym rękopis stał się książką: Kelly Leavitt, której czujne oko czuwało nad wszystkim, Albertowi Claytonowi Gauldenowi za kosmologiczne ustalenia, Larryemu Millerowi za nasze wielogodzinne rozmowy. Dziękuję także Stevebwi Maraboli, którego społeczność Better Today jest najlepszym przykładem spełnienia idei Dwunastego Wtajemniczenia.
Najgłębsze słowa wdzięczności i miłości kieruję do mojej żony Salle, której wsparcie i bogate wnętrze kształtowało mojego ducha podczas pracy nad książką.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James Redfield

 • Tytuł oryginału: 

  The Twelfth Insight

 • Liczba stron: 

  306

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7506-954-9

 • Tłumacz: 

  Kamilla Twardowska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...