Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-797-3
Autor: Karen Frazier
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

  W przypadku większości dolegliwości o charakterze przewlekłym, takich jak choroba Hashimoto, nie istnieje jeden, uniwersalny model terapii, który nadaje się dla wszystkich. Właśnie dlatego niniejsza książka zawiera wiele opisów różnych diet i stylów życia, które pomogą ci w opracowaniu spersonalizowanego planu. Dzięki niemu z pewnością uda ci się
poprawić stan zdrowia. Choć tytuł książki sugeruje, że plan leczenia powinien trwać cztery tygodnie, można go stosować tak długo, jak ma się na to ochotę – do chwili uzyskania pożądanych rezultatów. Twoim długoterminowym celem jest wypracowanie nowych nawyków życiowych, które pomogą ci funkcjonować z chorobą najlepiej jak potrafisz.

  Na stronach niniejszej książki dzielę się moją wiedzą dotyczącą żywienia i modyfikacji stylu życia. Znajdziesz w niej również 78 przepisów na pyszne dania. Wiele z nich można przygotować w mniej niż 15 minut. Dzięki nim z łatwością wypełnisz zalecenia czterotygodniowego planu kuracji dotyczące zdrowego żywienia. Zmiana stylu życia, przejście na dietę opisaną w tej książce, stosowanie odpowiednich leków oraz otrzymywanie tak potrzebnego mi wsparcia, sprawiło, że czuję się i funkcjonuję zdecydowanie lepiej. Od lat nie dysponowałam taką ilością energii. Co więcej, udało mi się zrzucić ponad 55 kilogramów. Dobrze sypiam i często nie odczuwam żadnego bólu. Chociaż każdy z nas jest inny i nie powinieneś spodziewać się identycznych rezultatów, mam nadzieję, że ten poradnik zainspiruje cię do rozważenia modyfikacji stylu życia oraz zmiany stosunku do siebie. Jeśli posłuchasz swojego wewnętrznego głosu, z pewnością uda ci się poprawić swój stan fizyczny i emocjonalny.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Karen Frazier

 • Tytuł oryginału: 

  The Hashimoto's 4-Week Plan: A Holistic Guide to Treating Hypothyroidism

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-797-3

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...