Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-87-8
Autor: Marc Ryan
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360170878
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Purana

Wprowadzenie do książki

Jak leczyć chorobę Hashimoto

Holistyczna strategia podejścia do zdrowia oparta na medycynie chińskiej

  Książka Jak leczyć chorobę Hashimoto prezentuje łatwe, praktyczne podejście do leczenia całego organizmu. Polega ono na ustaleniu, co przestało funkcjonować prawidłowo i opracowaniu planu leczenia. Marc Ryan pokazuje, jak za pomocą diety zalecanej w chorobach autoimmunologicznych, medytacji, ćwiczeń qigong i innych naturalnych terapii przekształcić błędne kota w impuls, który nada rozmach procesowi leczenia - a tym samym przywrócić organizmowi równowagę.

  Musiałem wziąć się ostro do pracy i zdobyć mnóstwo wiedzy, by znaleźć rozwiązanie. Nie miałem zamiaru pozwolić na to, by choroba zniszczyła mi życie.
  Dzięki wieloletnim doświadczeniom osobistym i klinicznym ustaliłem, że aby doprowadzić do remisji choroby Hashimoto, należy:

 • Zrozumieć, przynajmniej w pewnym stopniu, co dzieje się z naszym organizmem. 
 • Określić, co nam dokucza, a następnie ustalić, co sprawia największe problemy. 
 • Uzyskać narzędzia niezbędne do zlikwidowania tych problemów i rozpocząć proces leczenia. 
 • Prowadzić leczenie wszystkich narządów, na które choroba ma wpływ, tak by proces nabrał rozpędu.

  Mam nadzieję, że uda mi się zapewnić moim Czytelnikom choć odrobinę inspiracji, nieco wiedzy praktycznej oraz naukowych ustaleń dotyczących tego niesłychanie złożonego, tajemniczego i pięknego naczynia, które nazywamy ludzkim ciałem.
  Cierpiący na Hashimoto mogą czuć się przytłoczeni chorobą i mieć trudności z przyswojeniem zbyt wielu informacji. Dlatego zaplanowaliśmy tę książkę w taki sposób, by zminimalizować te przykre doznania i ułatwić dostęp do przekazywanej wiedzy.
  Akapity są krótkie, tytuły odzwierciedlają główną myśl, a pod koniec każdego rozdziału znajdują się streszczenia i podsumowania tego, co najważniejsze. Ponadto staraliśmy się nie używać trudnej terminologii medycznej i technicznej. Uważam bowiem, że prawdziwe życie to coś więcej niż fizjologia i nauka.
  Przykładem mogą być tu dodatkowe komentarze w formie „Hashi-momentów” i „Pereł klinicznych”.
  „Hashimomenty” stanowią pozytywną afirmację dla osób cierpiących na tę chorobę. Są owocem moich doświadczeń w dziedzinie procesu leczenia.
  „Perły kliniczne” to moje przemyślenia dotyczące terapii, wynik pracy z wieloma pacjentami cierpiącymi na chorobę Hashimoto.
  Proces leczenia wymaga znacznie więcej niż tylko listy leków i suplementów diety, dlatego w tej książce jest tak dużo emocji, opowieści, opinii, duchowości i ciekawości.
  Ostrzegam, że to, co napisałem, może wydawać się nonszalanckie, niemądre lub lekceważące powszechnie obowiązujące poglądy. Ale wszystko po to, by ożywić materiał, który czasami bywa nieco nudny.   Chodziło mi o to, by dzięki takiemu podejściu lektura książki była przyjemna. Inaczej sam znużyłbym się jej pisaniem. I pewnie byłaby okropnie nudna. Jeśli więc ktoś poszukuje informacji stricte medycznych, powinien sięgnąć po inną pozycję.
   Należy jednak pamiętać, że remisja nie oznacza magicznego wyleczenia Hashimoto. Nie jest również przyzwoleniem na powrót do starego życia, do tego wszystkiego, co sprawiało, że byliśmy chorzy. Remisja jest podróżą. Podróż ta obejmuje odpowiedzialność za własne życie i towarzyszące nam okoliczności, a także dokładanie wszelkich starań, by pozytywnie wpłynąć na to życie i te okoliczności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marc Ryan

 • Liczba stron: 

  408

 • Wymiary: 

  150x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-87-8

 • Tłumacz: 

  Piotr Art

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...