Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-6626-8
Autor: Marta Kucińska
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328366268
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Sensus

  Nie znam receptury na długowieczność ani przepisu na eliksir młodości. Nie jestem też w stanie zapewnić Cię, że istnieje sposób na to, aby się nie zestarzeć i nie mieć ani jednej zmarszczki. Wiem jednak, jak pokierować zmianami zachodzącymi podczas procesu starzenia się, by z chęcią patrzeć na swoje odbicie w lustrze i widzieć w nim nie tylko ładną twarz, lecz także blask bijący z oczu, który oprócz ciebie będą zauważać również inni.

  W ajurwedzie piękno wewnętrzne i zewnętrzne są ze sobą nierozłącznie związane. Im bardziej dbamy o siebie na wszystkich poziomach funkcjonowania, tym ładniej wyglądamy i tym intensywniejszym blaskiem wewnętrznym emanujemy, niezależnie od naszych wrodzonych predyspozycji fizycznych.

  Zmieniając styl życia, nawyki i nastawienie do świata, zaczęłam odzyskiwać zdrowie i siły. Dzisiaj, mając czterdzieści cztery lata, czuję się znacznie lepiej niż wówczas, gdy byłam dwudziestolatką. Zauważyłam też, że wolniej się starzeję.
  Dlatego właśnie powstała Joga Piękna – moja autorska metoda, w której łączę zdobytą wiedzę w całość i pomagam zachować młody wygląd na długie lata.
  Na Jogę Piękna składają się takie aspekty, jak styl życia, zmiana nawyków determinujących wygląd, dietoterapia, joga — w tym joga twarzy, masaże oraz naturalna pielęgnacja ciała.
   Ćwiczenia twarzy oraz joga stały się moim nawykiem. Chcąc pogłębić wiedzę z zakresu jogi twarzy, odbyłam nauczycielski kurs według Face Yoga Method. Dzisiaj łączę tę metodę z własnymi ćwiczeniami i elementami zaczerpniętymi z innych systemów stosowanych do odmładzania, podchodząc do tematu holistycznie. Ludzki organizm jest skomplikowany i chcąc zachować młody wygląd, nie możemy skupiać się tylko na przykład na samej twarzy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marta Kucińska

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-283-6626-8

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...