Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64818-39-4
Autor: Anna Maślanka
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Liposomalna witamina C

Czym jest i jak samodzielnie przygotować ją w domu.

  Witamina C to podstawa - z tym nie sposób się spierać To prawdopodobnie jeden z najlepiej strzeżonych sekretów natury na długie życie i doskonałe zdrowie. Jedz owoce, mają dużo witaminy C - powtarzali każdemu z nas od małego rodzice i faszerowali nią w różnej postaci, w czas przeziębienia czy grypy. Bo przecież nic tak nie stawia na nogi jak właśnie ona, popita gorącą herbatą z cytryną i sokiem malinowym.
  Jednak dlaczego tak jest i jakie są tajemnice witaminy C? W jaki sposób działa na nasz organizm, dlaczego jest tak cennym sojusznikiem w walce z chorobami i dlaczego jej niedobór powoduje wypadanie zębów oraz bolesne wrzody na ciele? Czy może być remedium na wszystkie schorzenia i dolegliwości? Czy można ją przyjmować profilaktycznie każdego dnia, aby pozbyć się z ciała wolnych rodników i zapewnić sobie niezawodną odporność?
   Pytań na temat tego cudownego środka jest wiele. Nie na wszystkie znamy jeszcze odpowiedź. Historia witaminy C w światowej nauce jest stosunkowo krótka, bo liczy niecałe sto lat. To zbyt krótko, aby zbadać wszystkie możliwości tego niezwykłego składnika odżywczego, zbyt krótko, by dowiedzieć się, jaką tak naprawdę funkcję gra w organizmie i jak bardzo jest nam potrzebna. Jednak już teraz wiadomo, że jej rola jest ogromna -dużo większa, niż nam się wydaje! Stopniowo, krok po kroku, naukowcy wtajemniczają nas w kolejne odkrycia na jej temat.
  Jednym z takich odkryć jest między innymi nowa postać witaminy C, która wchłania się dużo lepiej i pozwala na przyjmowanie większych, skuteczniejszych dawek. To liposomalna witamina C, czyli witamina C typu LET (ang. Lyposomal Encapsulation Technology - Technologia Enkapsulacji Liposomalnej).

 • Czym jest liposomalna witamina C?
 • Na czym polega jej sekret?
 • Czy jest możliwe samodzielne przygotowanie jej w warunkach domowych? 

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć - zapraszamy do lektury.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anna Maślanka

 • Liczba stron: 

  70

 • Wymiary: 

  140 x 210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64818-39-4

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...