Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7660-756-6
Autor: Luis Aliaga
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Jedność

Wprowadzenie do książki

Naturalne sposoby pokonywania bólu

  Czytając poradnik Naturalne sposoby pokonywania bólu zrozumiesz naturę bólu, poznasz najczęstsze dolegliwości bólowe oraz nauczysz się naturalnych metod ich eliminowania.
  Dr Luis Aliaga, hiszpański anestezjolog, koordynator Kliniki Leczenia Bólu Teknon w Barcelonie. Ekspert w dziedzinie leczenia bólu z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Autor i redaktor wielu specjalistycznych publikacji dotyczących leczenia bólu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Luis Aliaga

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7660-756-6

 • Rok wydania: 

  2013

Napisz opinię
2015-08-19 13:40:54 - Monika M. Zielińska (www.czytamirecenzuje.blogspot.com)

Staram się wyznawać w życiu zasadę "Green Is Good". Przekonałam się, że zioła znacznie skuteczniej rozwiązują moje problemy (melisa na sen, albo mięta na ból głowy), niż inne środki dostępne w aptece. Być może nie zawsze środki ziołowe działają od razu, ale moje doświadczenie pokazuje, że stosowanie ich przez dłuższy czas poprawia fizyczne samopoczucie. Zamówiłam "Naturalne sposoby pokonywania bólu", aby poznać właściwości ziół innych, niż te, które są mi znane. Książka spełniła moje oczekiwania. Zawarte w niej informacje poszerzyły moją wiedzę na temat właściwości ziół, oraz możliwości ich zastosowania w odniesieniu do określonego rodzaju bólu. Moim zdaniem ta książka powinna stać na półce w każdym domu. Najlepiej jest potraktować ją jako jeden z elementów apteczki. Nie zawsze mamy pod ręką odpowiedni lek przeciwbólowy, zaś zioła, czy herbatki ziołowe są ogólnodostępne i zazwyczaj tańsze, niż leki kupowane w aptece. Często otwieram swój egzemplarz książki, czasami po to, aby zaspokoić ciekawość, a czasami po to, aby znaleźć sposób na migrenę. Polecam tę książkę, zdecydowane #MustHave !

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Treść
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...