Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8252-007-1
Autor: Jodi Cohen
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Jak w pięciu krokach poprawić stan zdrowia, niwelując stres, bezsenność i stany zapalne

   Mózg to twój najważniejszy narząd Nadzoruje uczucia, myśli, ruchy i funkcjonowanie. Pełni funkcję dyrygenta, który organizuje, integruje i harmonizuje komunikację między wszystkimi układami narządów w ciele, a tym samym wpływa na nasz nastrój, poziom energii, procesy myślowe i koordynację.

   Niestety, czasem mózg miewa kłopoty Zaburzenia w jego określonych częściach mogą wywoływać problemy fizyczne, psychiczne, emocjonalne, psychologiczne i behawioralne, a także trudności w uczeniu się. Zaburzenia te manifestują się w postaci takich objawów jak:

lęk.
depresja.
słaba koncentracja uwagi lub utrudnione przyswajanie wiedzy,
drazliwość,
utrata pamięci,
mgła mózgowa.
brak motywacji, determinacji, zapału.
słaba wytrzymałość mózgu (łatwo się męczy) podczas pracy.
czytania lub prowadzenia samochodu.
zmęczenie jako reakcja na pewne pokarmy lub substancje chemiczne

  Powyższe objawy dotyczą w równym stopniu osób starszych, jak i młodych, zwłaszcza po wszelkiego rodzaju urazach głowy lub wstrząśnieniu mózgu Co więcej, mogą one nawarstwiać się latami, zanim pojawią się oznaki jakiejś choroby neurologicznej, na przykład alzheimera lub parkinsona Jeśli uznamy te wczesne objawy za ostrzeżenie, możemy usprawnić funkcjonowanie mózgu, a w rezultacie zapobiec jego uszkodzeniu lub istniejące uszkodzenie wyleczyć.

  Diagnozy chorób ciała i umysłu mnożą się z roku na rok. Coraz częściej słychać też narzekania na zmęczenie, przebodźcowanie czy brak energii. Oto jednak dobra wiadomość: naturalne olejki eteryczne są potężnym narzędziem do samoopieki, które może zmienić Twoje życie i uzdrowić na wielu poziomach. Mogą one:

Łagodzić stres, niepokój i depresję,
Poprawić sen,
Wyciszyć ból i stan zapalny,
Zwiększyć energię i poprawić pamięć,
Wspomóc trawienie i utratę wagi,
Wzmocnić układ odpornościowy.

  Dzięki krokom proponowanym przez autorkę będziesz mógł rozpocząć własne doświadczenie z olejkami eterycznymi i znaleźć się na dobrej drodze do zdrowszego ciała i mózgu.

Niniejsza książka to wspaniały przewodnik po olejkach eterycznych, stanowiących potężne narzędzie, które pomoże regularnie dbać o zdrowie i stopniowo poprawiać jego stan.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jodi Cohen

 • Tytuł oryginału: 

  Essential Oils to Boost the Brain and Heal the Body: 5 Steps to Calm Anxiety, Sleep Better, and Reduce Inflammation to Regain Control of Your Health

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8252-007-1

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...