Wczytuję dane...
KOD: 978-83-88607-12-7
Autor: Brian Tracy
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Emka

Przedmowa do wydania polskiego Osobowość lidera

Szanowni Czytelnicy!

Jaka jest osobowość lidera? Czy taką osobowością jest Brian Trący? Jaki powinien być lider? Wydaje mi się, że ta szczególna pozycja autorstwa Briana Tracy'ego rodzi więcej pytań, niż przynosi odpowiedzi. Sytuacja ta pojawia się czasem w tzw. dojrzałych publikacjach. Niniejsza książka, moim zdaniem, do takich należy.
Poznaliśmy się z Brianem blisko osiem lat temu. Jeżdżąc po Europie, promował wówczas swoją pierwszą książkę: Maksimum osiągnięć. Kolejno przychodziły nowe, które staraliśmy się bez wyjątku wydać w języku polskim, jednak jego pierwsza książka i ta, którą teraz trzymają Państwo w rękach, są wyjątkowe i przyświeca im wspólny cel: namawiają nas do wzięcia od samych siebie tego, co nam się naprawdę w życiu należy. Chyba ta myśl zainspirowała wówczas mnie i mojego wspólnika Jacka do stworzenia w 1994 roku w naszym kraju Trący College International Polska, którego misję kontynuuje obecnie KROOL® Management Institute. Osobowość lidera (którą niewątpliwie prezentuje sam Brian Trący) przekonuje nawet najbardzej sceptycznych odbiorców oraz rzuca nowe światło na niekiedy zapomniane i zakurzone mechanizmy rozwoju osobowości każdego: menedżera, sportowca, polityka, handlowca i lekarza. Po tych latach pracy metodami Briana i razem z nim mogę powiedzieć, że miałem przywilej uczyć się od wyjątkowego mistrza, który własnym przykładem dowodzi, że siła lidera leży w fundamentach jego osobowości, wyznawanych przezeń podstawowych wartościach, a potem wystarczą proste techniki zarządzania własnym potencjałem. Czasem tak trywialne, że wiele osób uważa je za infantylne, banalne etc. I tak chyba często w życiu bywa; zdarza się, że zataczamy łuk - zagłębiamy się w skomplikowanej wiedzy, doświadczeniu - po to, by wrócić do podstaw, które są proste, trwałe i niezmienne.
Widziałem na własne oczy wielu ludzi, którzy po lekturze tej książki całkowicie zmienili swoje życie. I Państwo mogą zrobić wszystko, o czym zamarzą. Nie istnieją żadne nierealne cele, istnieją tylko nierealne terminy ich realizacji!
Życzę Państwu wielu satysfakcji z lektury dzieła wyjątkowego człowieka, któremu sam również wiele zawdzięczam.

Z wyrazami szacunku
Robert Krool
Instytut Copernicus

Przedmowa

Osobowość lidera

Serdecznie witamy w książce Osobowość lidera. Sprawdzone strategie sukcesu.
W seminarium pod tym samym tytułem wzięło już udział ponad milion osób z różnych krajów. Sam wykorzystuję zawartą w tej książce wiedzę od 10 lat i przekazałem ją tysiącom menedżerów, przedsiębiorców, handlowców, tysiącom uczestników moich seminariów. Oddźwięk i rezultaty mówią same za siebie. Aby sprostać wyzwaniom XXI wieku, nie wystarczy fachowość i skuteczne metody pracy oraz wypróbowane strategie sukcesu. Wiek ten wymaga nowych kompetencji.
Stoimy przed złotą erą. Nigdy wcześniej nie mieliśmy większych szans. Jednak 80% ludzi sukcesu bazuje na sile swojego umysłu. Będziesz tym, kim sam siebie w życiu uczynisz.
Książka ta dostarcza ci wartościowe i wypróbowane metody, dzięki którym w życiu prywatnym i zawodowym staniesz się autorytetem, człowiekiem odpowiedzialnym za siebie i innych. Ujrzysz siebie jako samodzielnego przedsiębiorcę, nawet jeżeli dotychczas pracowałeś dla innych. Nauczysz się zmieniać wizje w cele życiowe, świadomie do nich zbliżać i je osiągać.
Otrzymasz klucze do maksymalnych osiągnięć. Osobowość lidera uczyni cię w życiu zawodowym wyróżniającym się pracownikiem, a jako człowiek staniesz się autorytetem dla innych. Weź więc życie w swoje ręce, zaplanuj własną karierę, skup wokół siebie doskonałe zespoły pracowników, pogłębiaj kompetencje w dziedzinie stosunków międzyludzkich, buduj trwałe związki z klientami, którzy będą niedostępni dla twoich konkurentów itp. W ten sposób staniesz się człowiekiem sukcesu i uzyskasz niezbędną do szczęścia równowagę pomiędzy ważnymi obszarami życia.
Wraz z Brianem Trącym zestawiliśmy najważniejsze odkrycia i wnioski z prac na ten temat. Pozwól, aby nasza książka stała się twoim osobistym trenerem! Przyjmij moje gratulacje z okazji kolejnego kroku w podróży do osobistych osiągnięć i sukcesów!

Twój Frank M. Scheelen
(twórca Trący College, dyrektor SCHEELEN®
Institut in Deutschland)

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  Personal Leadership

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  148x228

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-88607-12-7

 • Tłumacz: 

  Hanna Elżbieta Pawłowska

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...