Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-8973-6
Autor: Joe Vitale
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis dla Paczki W Ruchu
Wydawca: Sensus

Pakiet dwóch książek
Ho''oponopono

Pakiet dwóch książek z serii Ho''oponopono Joe Vitale:

Zero Ograniczeń

Ho"oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów -- tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza "poprawiać", "naprawiać błąd", "postępować słusznie". Podstawą Ho"oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie. To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie. Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Od Zera. Osiąganie Niemożliwego Z Ho''oponopono

Poprzednia książka Joego Vitale — Zero ograniczeń — odkryła przed Tobą mistyczną hawajską technikę o nazwie Ho’oponopono, kiedyś dostępną tylko dla wybranych. Dzięki Joemu technika ta stała się jasna dla każdego — dziś ludzie mogą cieszyć się zdrowiem, bogactwem i szczęściem bez ograniczeń. Książka, którą trzymasz w ręku, zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się poprzednia. Zawiera nowe historie, objaśnia kolejne procesy, przybliża sylwetki nowych uzdrowicieli i przeprowadza przez czwarty etap przebudzenia: oświecenie.
Prawie wszystko, co robimy, czego doświadczamy i co nas ogranicza, to efekt działania naszego nieświadomego umysłu. To on nami steruje, choć najczęściej nie zdajemy sobie z tego sprawy. Programuje nas i każe zachowywać się w określony, często bardzo niekorzystny dla nas sposób. Na szczęście nie jesteśmy wobec niego bezbronni — mamy moc, która pozwala przekroczyć te ograniczenia i zacząć żyć naprawdę dzięki przebudzeniu i otwarciu na nieskończone możliwości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joe Vitale

 • Tytuł oryginału: 

  At Zero, Zero Limits

 • Liczba stron: 

  296, 296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-8973-6, 978-83-246-3170-4

 • Tłumacz: 

  Joanna Sugiero

 • Rok wydania: 

  2014, 2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...