Wczytuję dane...
KOD: 978-83-958607-1-3
Autor: Bogusława della Porta
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788395860713
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: MCP

Książka Sekrety zdrowia to niezwykła podróż odkrywająca prawdziwą naturę człowieka i zasady funkcjonowania jego organizmu z innego punktu widzenia niż przedstawiają współczesne podręczniki. To podróż bazująca na bezcennej, choć zapomnianej lub ignorowanej przez współczesną medycynę, wiedzy podlegającej klarownym, nieskomplikowanym, ale zarazem twardym i niezmiennym prawom natury.

Łączy dawną i pradawną wiedzę z najnowszymi odkryciami z zakresu medycyny, biologii molekularnej i mechaniki kwantowej. Stara się odpowiedzieć na pytania: Dlaczego chorujemy? Gdzie tkwią pierwotne źródła i prawdziwe przyczyny tego, że tak doskonale zaprogramowany i działający system, jakim jest ludzki organizm, zaczyna się wymykać spod kontroli? Jakie czynniki stoją na przeszkodzie powrotu do homeostazy i dlaczego zbyt często zawodzą metody medycyny zarówno konwencjonalnej, jak i alternatywnej?.

Każdy człowiek przejawia jedyne w swoim rodzaju, indywidualne cechy. Inaczej reaguje na żywność, przeciwności losu, wysiłek fizyczny, inaczej na leki i terapie. To, co dla jednego może być lekarstwem, dla drugiego może się stać trucizną, dlatego do każdego człowieka należy podchodzić indywidualnie.

Zasady zachowania bądź przywracania zdrowia w gruncie rzeczy nie są trudne. Nie ma potrzeby komplikowania tego, co sami jesteśmy w stanie odkryć. Wystarczy poznać język swojego ciała, zrozumieć i obdarzyć uważnością – słuchać, gdy ciało wciąż szepcze, nie czekając, aż zacznie krzyczeć.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bogusława della Porta

 • Liczba stron: 

  660

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-958607-1-3

 • Rok wydania: 

  2020

Napisz opinię
2024-02-24 13:09:03 - Zenon

Cena o połowę za duża

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...