Wczytuję dane...
KOD: 978-83-918022-0-5
Autor: Gary Zukav
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Centrum
'

Wprowadzenie do książki

Siedlisko Duszy


    Siedlisko Duszy to wyjątkowa pozycja, która w zaskakująco jasny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia ludzkiej egzystencji. Spojrzenie Gary Zukav''a na otaczające nas światy niematerialne jest wyjątkowo szerokie, sięga wręcz krańców ludzkiej egzystencji, a nawet poza nią w świat wniebowstąpionych Mistrzów, duchowych Nauczycieli ludzkości. Lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, których nie zadawalają płytkie, czasami wręcz banalne wyjaśnienia dotyczące pochodzenia ludzkości. Gary Zukav wskazuje na podstawowe prawa uniwersalne działające we Wszechświecie - harmonię, współpracę, dzielenie się i poszanowanie życia. Mówi o dążeniu do pozyskiwania coraz większej zewnętrznej mocy - czyli władzy do kontrolowania świata fizycznego i otoczenia, które przestało być już siłą, która wspomaga rozwój ludzkości.
    Istotną natomiast stała się sztuka budowania autentycznej mocy - władzy nad swoim życiem wewnętrznym - emocjami, myślami, intencjami, świadomością właściwych wyborów, umiejętnością kierowania się podpowiedziami płynącymi z serca i intuicji. Pokazuje ludzkość jako twórców własnego losu i życia, a nie ofiary zewnętrznych okoliczności.
    Siedlisko Duszy opisuje narodziny nowego człowieka - eksplozję ludzkiej percepcji wykraczającej poza pięć zmysłów. Książka ta traktuje o wartościach duszy - harmonii, współpracy, dzieleniu się i poszanowaniu Życia. Mówi o dążeniu do autentycznej mocy, dostrojeniu osobowości do wymiaru duszy oraz o duchowych przewodnikach i Nauczycielach, którzy towarzyszą nam na tej drodze.
   Siedlisko Duszy jest przeznaczone dla coraz większego kręgu czytelników, dla rynku, który rozwija się jak dotąd najszybciej w historii świata. Dzieje się tak dlatego, że ów nowy człowiek rodzi się w nas samych. Dzięki "Siedlisku Duszy" poznajemy proces tych narodzin, dowiadujemy się, co on oznacza oraz jak możemy w nim uczestniczyć z mądrością.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gary Zukav

 • Tytuł oryginału: 

  The Seat of the Soul

 • Liczba stron: 

  236

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-918022-0-5

 • Tłumacz: 

  Monika Gajdzińska

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...