Skuteczne Diety Odchudzające
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7845-067-2
Autor: Magdalena Kudzia
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: SBM

Wprowadzenie do książki

Skuteczne diety odchudzające

  Opracowano już tyle diet odchudzających, że można by się domyślać braku skuteczności którejkolwiek. To nieprawda. Aby sukcesem zakończyć walkę ze zbędnymi kilogramami, trzeba jednak wiedzieć, która kuracja będzie dla nas odpowiednia, i która rzeczywiście przyniesie zamierzony efekt.

  Podejmując decyzję o rozpoczęciu diety, pamiętajmy, że jest to proces wymagający od nas pewnych wyrzeczeń i przede wszystkim konsekwencji w działaniu. Trzeba wziąć również pod uwagę fakt, że posiłki dostarczają do organizmu niezbędną do normalnego funkcjonowania ilość kalorii, dlatego dieta, szczególnie restrykcyjna, nie może trwać zbyt długo. Przed rozpoczęciem diety dobrze też skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem po to, by upewnić się, że restrykcje w codziennym menu nie przyniosą niepowołanych skutków.

  Osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy często drastycznie ograniczają ilość jedzenia lub rezygnują z niego zupełnie. Skuteczna dieta nie każe odmawiać sobie jedzenia. Podpowiada, co i jak jeść, by organizm dobrze funkcjonował i zarazem tracił zbędne kilogramy.

  Istotną rolę w każdej niemal diecie spełniają płyny. Zaleca się picie niegazowanej wody mineralnej i herbaty, zarówno czarnej, zielonej, jak i czerwonej. Diety wspomagają również herbaty ziołowe, np. na bazie rumianku, mięty oraz kopru. Regulują one pracę przewodu pokarmowego i mają działanie rozluźniające oraz moczopędne.

  Warto też wspomnieć, że najlepsze efekty odchudzania otrzymamy, łącząc dietę z wysiłkiem fizycznym, który poprawia przemianę materii i przyspiesza metabolizm, a także pomaga w modelowaniu sylwetki. Nie rezygnujmy zatem z ruchu. Przy odrobinie dobrej woli, z pomocą skutecznej, indywidualnie dobranej diety jesteśmy w stanie zrzucić zbędne kilogramy.

Szczegóły

 • Autor: 

  Magdalena Kudzia

 • Objętość: 

  32

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  160x210

 • ISBN: 

  978-83-7845-067-2

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...