Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-390-5
Autor: Sonia M. Miller
EAN: 9788373773905
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Skuteczne przyciąganie

Co robić, by prawo przyciągania zawsze działało w twoim przypadku

    Ta książka nie mówi tylko o osiągnięciach. Osiągnięciem mogą być kolejne trofea, dosłowne lub w przenośni, które porastają kurzem na twojej półce, a ty zadajesz sobie pytanie: „Czy to naprawdę tylko to?”.    Jednak ta książka mówi o sukcesie duszy. Mówi o wykorzystaniu twoich pragnień jako narzędzia duchowego rozwoju. Mówi o głęboko satysfakcjonującej i wzbogacającej podróży, podczas której odkryjesz, kim jesteś poprzez konieczność stania się tą osobą, aby doświadczyć sukcesu, czymkolwiek on dla ciebie jest.
   Podczas mojej podróży ku duchowemu wyzwoleniu odnalazłam w sobie cząstkę, która bardzo dążyła do osiągnięcia sukcesu. Nawet pośród mojego duchowego paraliżu, zawsze osiągałam sukcesy.    Osiągnęłam wiele rzeczy: otrząsnęłam się z napadów jedzenia, bulimii i problemów z wagą, skończyłam studia, handlowałam akcjami i obligacjami z „wielkimi rybami” zarabiając duże pieniądze i zostając asystentką wiceprezesa w wieku dwudziestu czterech lat, wróciłam na studia, aby zdobyć tytuł magistra w pracy społecznej w wieku trzydziestu czterech lat, całkowicie zmieniłam zawód, aby otworzyć własną praktykę, poznałam, zakochałam się i wyszłam za mąż za swą bratnią duszę, pokonałam problemy z niepłodnością i mam dwójkę zdrowych, pięknych dzieci, kupiłam i mieszkam w wymarzonej winnicy, zostałam producentem i sprzedawcą wina, przemierzyłam cały świat, lecząc relacje w rodzinie... i podróż wciąż trwa.
   Mówię to nie po to, aby się przechwalać, ale aby podzielić się najbardziej zdumiewającym odkryciem, jakiego dokonałam w swej podroży. Podobnie jak inni ludzie, chciałam wiele. Myślałam, że jak spełnię te marzenia, to będę szczęśliwa. Jednak gdy zaczęłam osiągać swoje cele, nauczyłam się, że osiągnięcia nie przynoszą szczęścia. Szczęście przyszło z odkrywaniem, kim musiałam się stać, aby osiągnąć te cele.
   Gdy osiągnęłam niektóre ze swoich celów, okazało się, że nie odpowiadały one temu, kim jestem lub kim chciałam się stać. W rezultacie moje cele i marzenia ewoluowały, gdy pozwalałam, aby prawda o tym, kim jestem w środku przebiła się swoim światłem na zewnątrz. Zaczęłam dostrzegać moje prawdziwe Ja wyrażające się poprzez mój związek, pracę i każde zobowiązanie, którego się podejmowałam.    Doszłam w swoim życiu do miejsca, gdzie każdy aspekt mojego życia to szczery wyraz tego, kim jestem i w co wierzę. To jest sukces duszy. I to jest okazja, jaką udostępnia ta książka.

   Na początku książki mówiłam, że łatwo jest przeczytać książkę, doznać kilku momentów intelektualnego „Aha” i nic z tego nie mieć? Cóż, po zakończeniu tej książki, jesteś właśnie w takim decydującym momencie. Zrobisz coś z tym, czego się nauczyłeś ałbo po prostu zamkniesz książkę i przejdziesz do kolejnego intelektualnego wyzwania?
   Nie krytykuję myślenia jako takiego. Bóg mi świadkiem, że wśród przyjaciół uznawana byłam za „intelektualistkę”. Ale samo myślenie bez zaangażowania, bez działania, bez ryzyka nie zmieni absolutnie niczego w twoim życiu. Możesz nie wiedzieć, jaki ma być twój kolejny krok. Może nigdy działanie nie było twoją domeną. Może czujesz się przytłoczony swoim życiem, może ta książka zawiera tyle informacji, że nie wiesz, gdzie i od czego zacząć. Może twoje ograniczające przekonania o tworzeniu swojego życia wygrywają z tobą. Cokolwiek odczuwasz, mam kilka sugestii, które pomogą ci najlepiej wykorzystać ten    decydujący moment.
   Jeśli chcesz w pełni skorzystać ze złotej okazji, jaką masz przed sobą...

 1. Wróć do spisu treści albo przekartkuj książkę i wybierz JEDNĄ rzecz, która sprawia, że czujesz się dobrze.
 2. Następnie RÓB tę rzecz tak długo, jak sprawia ci przyjemność.
 3. Następnie wybierz kolejną rzecz, która wywołuje w tobie pozytywne uczucia.
 4. I RÓB tę rzecz tak długo, jak sprawia ci przyjemność.

    Tak długo, jak pozwolisz sobie kierować się tym, co wywołuje w tobie pozytywne uczucia, dzięki Prawu Przyciągania, będziesz ciągle przyciągał te rzeczy, które odczuwasz jako dobre. Oczywiście pojawią się momenty podczas twojej podróży, które wcale nie będą przyjemne, ale: a) teraz masz narzędzia, którymi poradzisz sobie z przewidywalnymi aspektami manifestowania sukcesu duszy; b) istnieje różnica między złym samopoczuciem wywołanym wzrostem (to korzystny ból) i złym samopoczuciem wywołanym oporem (to całkiem nieproduktywny ból).
Istnieje mnóstwo wspaniałych źródeł, z których możesz korzystać, zastanawiając się nad swoim kolejnym krokiem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sonia M. Miller

 • Tytuł oryginału: 

  The Attraction Distraction: Why the Law of Attraction Isn't Working for You and How to Get Results - FINALLY

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-390-5

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Ufland

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...