Wczytuję dane...
KOD: 978-83-936500-6-4
Autor: Daniel Rose
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: enso publishing

Wprowadzenie do książki

Woda krzemowa i szungit na straży zdrowia

   W dawnych czasach ogień krzesano przy pomocy dwóch krzemieni. Krzemień w zależności od domieszek (żelaza, miedzi, chloru i innych) zmienia swą barwę od jaskrawo-żółtej do czarnej. Zawsze jednak pozostaje krzemieniem. Można go znaleźć na brzegu rzeki, w hałdach węgla. Aby upewnić się, że jest to właśnie krzemień, spróbuj uderzyć w niego stalowym przedmiotem, a posypią się iskry.
   Krzem zawarty w krzemieniu obniża poziom cholesterolu we krwi, zapobiega tworzeniu się złogów na ściankach naczyń i normuje pracę pęcherzyka żółciowego oraz wątroby.
  Lecznicze działanie krzemu wynika z tego, że wydala on z organizmu trujące substancje i sprzyja powstawaniu ważnych dla życia enzymów, aminokwasów i hormonów. Zastosowanie wody krzemowej pomaga przy rozstrojach żołądka, zmniejsza poziom cukru we krwi, zapobiega gruczolakom i impotencji u mężczyzn oraz niepłodności u kobiet.
   W książce Woda krzemowa i szungit na straży zdrowia znajdziesz zalecenia dotyczące przygotowania i zastosowania wody krzemowej, a także listy od ludzi, którzy sprawdzili na sobie zbawienną silę krzemu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Daniel Rose

 • Liczba stron: 

  98

 • Wymiary: 

  140x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-936500-6-4

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...