Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-6539-1
Autor: Jeffrey M. Schwartz, Rebecca Gladding MD
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328365391
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

  Mózg może wywierać ogromny wpływ na życie człowieka. Niestety, często niekorzystny. Gdy mózg przejmuje kontrolę nad myślami, może to powodować podważenie poczucia własnej wartości, wywoływać pragnienia lub skłaniać do nieodpowiedniego zachowania. Może to być regularne rozgrzebywanie problemów i nadmierny krytycyzm wobec siebie, silny lęk z nieuzasadnionych powodów, obwinianie siebie za coś, na co się nie ma wpływu, a także powielanie niepożądanych wzorców zachowań.

  Konsekwencją tego stanu rzeczy jest obniżenie jakości życia. Ktoś, kto tak postępuje, jest nieszczęśliwy, nie wykorzystuje swojego potencjału - w rzeczywistości nie jest sobą!

  Ta książka przynosi rozwiązanie tego problemu. Dzięki niej dowiesz się, jak przejąć kontrolę nad własnym mózgiem i zmusić go do pracy dla siebie. Opisana tu metoda czterech kroków pozwala wychwytywać i tłumić zwodnicze komunikaty wysyłane przez mózg, by następnie uruchomić go do koncentrowania uwagi na nowych, korzystnych działaniach i zachowaniach. W ten sposób przeprogramujesz swój mózg w zdrowy i pożyteczny sposób, co w naturalny sposób doprowadzi do stopniowych zmian w życiu: staniesz się osobą, którą naprawdę chcesz być, będziesz podejmować mądre decyzje i jednocześnie wzmocnisz i pobudzisz do działania swoje prawdziwe ja.

W tej książce:

czym są zwodnicze komunikaty i w jaki sposób wpływają na kształtowanie nawyków
jak oddzielić fałszywe komunikaty od własnej tożsamości
metoda czterech kroków: zasady, praktykowanie i przydatne wskazówki
pokonywanie problemów podczas wdrażania opisywanej metody
opracowanie własnego planu jej wdrażania

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jeffrey M. Schwartz, Rebecca Gladding MD

 • Tytuł oryginału: 

  You Are Not Your Brain: The 4-Step Solution for Changing Bad Habits, Ending Unhealthy Thinking, and Taking Control of Your Life

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-283-6539-1

 • Tłumacz: 

  Joanna Wójtowicz

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...