Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-12-9
Autor: Linda Backman
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Ewolucja duszy

Poznanie przeszłych wcieleń sposobem na duchowe uzdrowienie

   Dzięki odkryciom poczynionym na polu nauki i psychologii w niepamięć odchodzi szeroko rozpowszechnione przekonanie, jakoby umysł wiązał się z pojedynczym ciałem i znikał w momencie śmierci. Miejsce dotychczasowych teorii zastępują nowe, wedle których pewne elementy świadomości można scharakteryzować jako „nielokalne” - niezwiązane z określonym punktem w czasie (np. teraźniejszością) i przestrzeni (mózgiem i ciałem). Nowym odkryciom towarzyszy uczucie niepokoju, gdyż świadomość wspólnoty z innymi ludźmi i światem jako takim może być naszą ostatnią nadzieją - być może nawet jedyną - na przetrwanie wyzwań, którym ludzie jako gatunek stawiają czoła. Dlatego właśnie bardzo ważne jest, by jak najwięcej osób przeczytało Ewolucję duszy dr Lindy Backman.
— DR LARRY DOSSEY,

  Iinda Backman w umiejętny i mądry sposób odsłania spowitą woalem tajemnicy Ziemię i ujawnia, co tak naprawdę dzieje się za kulisami naszego życia. Jej książka to świetny początek do rozpoczęcia poszukiwań swojego miejsca we wszechświecie.
— ROBERT SCHWARTZ

  Ewolucja duszy jest istną skarbnicą wiedzy. Dr Backman, autorka książki, tłumaczy, jak wiele możemy zyskać, poddając się hipnoterapii i cofając się do poprzednich żywotów - i pragnę tu podkreślić znaczenie słowa „terapia”, gdyż stanowczo zbyt wielu hipnotyzerów nie dysponuje odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania tej pracy. Z życia wzięte opowieści i przypadki „wybudzania” pacjentów do wewnętrznych wzorców duszy fascynują i uczą. Dusza ma własny umysł - wiemy o tym z doświadczeń z pogranicza śmierci i z przemiany duchowej; poświadcza to zarówno mistycyzm, jak i współczesne techniki pracy z duszą oparte na założeniu ciągłości życia... Liczba cennych informacji zawartych na stronach Ewolucji duszy gwarantuje, że lektura tej książki nie będzie czasem straconym.
— P.M.H. ATWATER

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Linda Backman

 • Tytuł oryginału: 

  The Evolving Soul: Spiritual Healing Through Past Life Exploration

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64645-12-9

 • Tłumacz: 

  Grzegorz Ciecieląg

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...