Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-62-6
Autor: Robert Schwartz
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Samsara

Wprowadzenie do książki

Dar duszy

Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

    Książka Dar Duszy ma pomóc wam przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteście: potężnymi, mądrymi, kochającymi, nieograniczonymi, wiecznymi iŚwiętymi Istotami, które same zaplanowały swoje życie. Im bardziej będziecie to sobie przypominać, tym wyraźniej dostrzeżecie, że jesteście w stanie zrównoważyć i uwolnić karmę, a także się uzdrowić. Jesteście potężnymi twórcami wszystkich swoich doświadczeń – zarówno wyzwań życiowych, które zaplanowaliście przed narodzinami, jak i własnego procesu uzdrawiania, który tworzycie w każdej chwili waszego życia.

   Prowadząc poszukiwania na użytek mojej pierwszej książki, nie byłem przygotowany na odkrycie, że bardziej rozwinięta część duszy może pozwolić tej „niższej” na dokonanie takiego czynu, jak gwałt. Gdy spotkałem się z taką sytuacją, byłem zdezorientowany – myślałem, że dusza jest czystą Miłością. Jeszua wyjaśnił to w następujący sposób: „Dusza jest zarówno miłością, jak i niemiłością. Rozwija się i ewoluuje, więc nie jest wszechwiedzącą, czystą miłością. Jest doświadczającą cząstką waszej jaźni, a poprzez doświadczanie przechodzi z niemiłości do miłości”.
   Istnieją trzy „warstwy” duszy: Duch, jaźń duchowa oraz ziemska osobowość. Rdzeniem naszej istoty jest Duch, którego nazywamy Bogiem lub Obecnością Jam Jest. Ta część naszej duszy jest wszechwiedząca – to czysta miłość. Stanowi część „rzeczywistości Istnienia”: wieczną, niezmienną, zjednoczoną z wszystkimi innymi istotami oraz Wszystkim, co istnieje.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Schwartz

 • Tytuł oryginału: 

  Your Soul's Gift: The Healing Power of the Life You Planned Before You Were Born

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-62-6

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...