Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8132-491-5
Autor: Judith Viorst
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381324915
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Zwierciadło

Pakiet Trzech książek

Przenikliwa, inspirująca i pożyteczna prawda o naszym życiu.

Judith Viorst, korzystając z ogromnego doświadczenia życiowego, pisząc z przenikliwym psychologicznym spojrzeniem i odrobiną swojego charakterystycznego humoru, przedstawia prawdy o życiu, uświadamiając nam, że nawet z najtrudniejszej sytuacji można wyjść obronną ręką.

To, co musimy utracić,

czyli miłość, złudzenia, zależności, niemożliwe do spełnienia oczekiwania, których każdy z nas musi się wyrzec, by móc wzrastać.

Uświadomienie sobie, w jaki sposób strata ukształtowała nasze życie, może stać się początkiem mądrej i rodzącej nadzieję zmiany w naszym życiu. Akceptacja tego, co jest nieuniknione z pewnością wzmocni nas emocjonalnie i psychicznie. Jak tego dokonać najlepiej?

Niedoskonała kontrola

czyli jak całe życie walczymy o władzę: jako dzieci i rodzice, żony i mężowie, kochankowie, pracownicy i w końcu jako zwykli śmiertelnicy.

W życiu warto określać granice i możliwości naszych działań - kogo, co i w jaki sposób chcemy kontrolować. Czasem trzeba sobie "odpuścić" i znaleźć sposób, jak to zrobić najlepiej poprzez podejmowane działania i dokonywane wybory. Czy można się tego nauczyć?

Małżeństwo dla zaawansowanych

czyli wszystko, co chcielibyśmy i powinniśmy wiedzieć, aby cieszyć się udanym związkiem.

Dojrzewanie w każdym związku wymaga czasu i jest trudne, czasem irytujące, ale równocześnie stanowi motor naszego rozwoju. Rozumiejąc i godząc się z rozczarowaniami, wymogami i zadziwiającymi zawiłościami codziennych relacji, możemy stworzyć lepszą relację z samym sobą i innymi. Dlaczego jest to ważne?

Azymut

 • Autor: 

  Judith Viorst, Justyna Rudnik, Aleksander Gomola,

 • Format: 

  210x145 mm

 • Ilość stron: 

  1168

 • ISBN: 

  9788381324915

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy