Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-585-5
Autor: Hans-Ulrich Grimm
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373775855
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Len towarzyszy człowiekowi już od bardzo dawna. Odgrywał on znaczącą rolę w historii ludzkości, a jego głównymi zaletami były włókna służące do produkcji ubrań oraz właściwości prozdrowotne. Obecnie, zauważyć możemy swoisty „renesans” lnu, ponieważ na nowo zaczęto doceniać jego lecznicze działanie. Zainteresowanie tą rośliną wzrasta, wraz z przybywaniem wiedzy na temat jej zdrowotnych właściwości

                Dr Hans-Ulrich Grimm jest ekspertem od spraw żywności, który w tej książce prezentuje uzdrawiającą siłę i potencjał tkwiący w tej roślinie. Znajdziemy w niej informacje jak wykorzystać siemię i olej lniany w codziennym życiu. Dowiemy się także, dlaczego jego cudownymi właściwościami zainteresowali się ostatnio naukowcy, lekarze, a nawet koncerny rolnicze. Zawarty wykaz dolegliwości, przy których siemię i olej lniany działają leczniczo i profilaktycznie oraz szereg przepisów kulinarnych to dodatkowe atuty tej publikacji.

                Zastosowanie oleju lnianego jest wszechstronne. Jest dobry dla ciała i duszy, wyostrza umysł i wzmacnia psychikę. Przeciwdziała zawałom serca i nadciśnieniu, zaburzeniom trawienia, wielu chorobom cywilizacyjnym, cukrzycy, a nawet niektórym nowotworom. To niezwykle cenne źródło życiodajnych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Przynosi doskonałe efekty przy wzmacnianiu włosów oraz jak dowodzą najnowsze badania, uchodzi również za tajną broń przeciw starzeniu się. Ten naturalny olej pomoże Ci odzyskać zdrowie i witalność.

                Sięgnij po coś naprawdę skutecznego!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Hans-Ulrich Grimm

 • Tytuł oryginału: 

  Leinöl macht glücklich. Das blaue Ernährungswunder

 • Liczba stron: 

  174

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-585-5

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...