Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67996-33-4
Autor: Keila Shaheen
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367996334
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Marginesy

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Międzynarodowa sensacja na TikToku. Książka uznana za fenomen przez "Billboard" i "The Times".

Jesteście gotowi wstąpić na ścieżkę do samoświadomości, uzdrowienia i wewnętrznej przemiany?

Praca z cieniem daje jasne i skuteczne wytyczne do odkrywania ukrytych aspektów twojej psychiki, znanych jako "cień", i przekształcania negatywnych wzorców w pozytywny rozwój.

Ten interaktywny dziennik oparty na sprawdzonych i niezwykle skutecznych praktykach terapeutycznych poprowadzi cię ku rozpoznaniu ukrytych aspektów osobowości, konfrontacji z jej ciemną stroną, a wreszcie - akceptacji. Dzięki wnikliwym wskazówkom, ćwiczeniom i refleksjom ten dziennik pomoże ci rozpoznać i pokonać przeszkody i ograniczające przekonania, które mogą powstrzymywać cię od wykorzystania twojego prawdziwego potencjału. Nauczysz się rozwijać samoświadomość, kochać i akceptować siebie, a także nawiążesz głębszy kontakt ze swoim prawdziwym ja.

Dołącz do miliona osób, których życie uległo zmianie dzięki Pracy z cieniem. Zacznij proces zdrowienia. Wyrusz w podróż ku samopoznaniu i transformacji.

Azymut

 • Autor: 

  Keila Shaheen, Barbara Łukomska

 • Format: 

  235x160 mm

 • Ilość stron: 

  224

 • ISBN: 

  9788367996334

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...