Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-686-9
Autor: Andrea Bruchacova, Ulrich Dupree
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

'

Wprowadzenie do książki

Ho''Oponopono. Hawajski Rytuał Osiągania Wewnętrznego Spokoju

    Zadaniem Hooponopono jest wewnętrzy pokój i harmonia, panująca w relacjach z sobą samym, innymi ludźmi, naturą i praźródłem, Bogiem - Ke Akua oi’a’io. Z tego pogodnego usposobienia rozwija się szczęście, radość, dobrobyt i o wiele, wiele więcej, ponieważ ten świat troszczy się o zaspokojenie wielu naszych potrzeb. Dobro tworzy dobro. Aby dotrzeć do celu podróży, wystarczy nam pewna mała grupa wysepek na Pacyfiku, pośród morza pokoju oraz wyciągnięta dłoń i wołanie „Aloha”. Wy, droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, i my wszyscy jesteśmy zaproszeni do wzięcia udziału w Hooponopono, rytuale miłości, wybaczenia, wdzięczności i zjednoczenia, które na powrót odda nas światu. Świat zmienia się w takim stopniu, w jakim my się zmieniamy. Ta zależność stwarza nam możliwość stania się kronikarzami nowej historii. Ty, my wszyscy, każdy może się zmienić - nie możemy jednak oczekiwać, że inni się zmienią. Możemy mieć nadzieję, modlić się i błogosławić tym wszystkim, którzy z niewiedzy niszczą siebie samych i innych. Przypuszczamy, że każdy z nas ma przede wszystkim wystarczająco dużo roboty z samym sobą.
    Stawanie się coraz bardziej świadomym, dobre relacje z innymi i wspólne wzrastanie - o to chodzi w Hooponopono. Aby naprostować pewne sprawy, aby jeszcze lepiej zrozumieć znaczenie niektórych słów, a dzięki temu głębiej zrozumieć istotę Hooponopono oraz siebie samego, zalecamy zajrzenie na naszą stronę internetową HeileDeinHerz.de. Obejrzyj tam, proszę, krótki film o Nicku Vujicicu. Nick Vujicic przyszedł na świat bez rąk i bez nóg. A pytanie, które sobie zadawał, nie brzmiało: „Co życie może mi dać?”, wiedział bowiem, że nigdy nie będzie w stanie żyć w takim związku, jak inni - bez rąk i bez nóg nigdy nie będzie mógł wieść takiego życia, jak bliźni. Z tego też powodu zadał sobie pytanie: „Co ja mogę dać życiu?”. Nick podróżuje teraz po świecie i odwiedza między innymi szkoły, motywując uczniów, aby nigdy się nie poddawali, niezależnie od tego, na jakie trafią trudności. Nick Vujicic jest wspaniałym nauczycielem, wzorem i mistrzem wybaczenia.
   Ważne pytanie życiowe nie brzmi: czego mogę oczekiwać od życia? Nie, te ważne pytania to: Kim jestem i czego życie może oczekiwać ode mnie? Co mogę życiu dać?
    Możesz dać światu naprawdę wiele, jesteś bowiem niepowtarzalnym człowiekiem o niepowtarzalnych zdolnościach i talentach. Nikt nie jest taki jak ty. Twoja tożsamość duchowa jest pełna i unikatowa. Nasze ego jest skore do porównań i chętnie uczyniłoby z nas kopię kogoś innego. „Ach, gdybym tylko był tak mądry, tak szybki, tak bogaty, tak piękny, jak... wówczas miałbym..., byłbym..., mógłbym...”. Zapomnij o tym wszystkim. Jesteś wyjątkowy i to nie bez powodu. Życie i Bóg chcą bowiem poprzez ciebie zamanifestować swoją obecność.
    Uzdrów swój związek i stań się uzdrowicielem poprzez zaakceptowanie w sobie uzdrowienia.
   Stań się cudem poprzez zaakceptowanie cudu w sobie.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrea Bruchacova, Ulrich Dupree

 • Tytuł oryginału: 

  Das Wunder der Vergebung: Ho'oponopono - das hawaiianische Ritual für inneren Frieden

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-686-9

 • Tłumacz: 

  Natalia Papke-Szczyglewska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...