Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-575-4
Autor: Izabella Wentz
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Otwarte

Przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy

W najnowszej książce Izabelli Wentz „Co jeść by pozbyć się objawów Hashimoto” zamieściliśmy polecenie dietetyczki, Pani Pauliny Ihnatowicz, która polecała już poprzednią książkę autorki. Przez niedopatrzenie podpisaliśmy ją ponownie jako założycielkę firmy MedFood, z którą Pani Paulina Ihnatowicz nie jest już związana. Przepraszamy Panią Ihnatowicz za tę pomyłkę. Zostanie ona skorygowana w dodrukach książki.

Autoimmunologiczna choroba tarczycy może być efektem infekcji, niedoboru składników odżywczych i jedzenia żywności wywołującej stany zapalne. Rozwiązaniem jest przekonanie naszego układu odpornościowego, że jesteśmy bezpieczni. W swojej najnowszej książce Izabella Wentz podpowiada, jak to zrobić za pomocą właściwej diety.

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto jest przyjaznym przewodnikiem dla osób, które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem. Dowiesz się z niej między innymi:

jak dobrać strategię odżywiania odpowiednią dla osób chorujących na hashimoto,
jak powinna wyglądać dieta w okresie remisji,
co wprowadzić do codziennych posiłków, a co wykluczyć.

Książka zawiera też przepisy na zdrowe i proste dania zakorzenione w polskiej tradycji.

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto jest kolejną książką Izabelli Wentz, cenionego eksperta i autorytetu w dziedzinie eliminowania objawów choroby Hashimoto. Autorka, chorująca od wielu lat na hashimoto, swoją karierę zawodową poświęciła poszukiwaniu skutecznej drogi do remisji. Jej poradnik zawiera wiele wskazówek, przepisów i planów żywieniowych, które wspomogą pacjentów w radzeniu sobie z objawami. Polecam!"

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Izabella Wentz

 • Liczba stron: 

  384

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7515-575-4

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...