Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie
Wczytuję dane...
KOD: 978-90-76332-50-5
Autor: Matthias Rath
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie

Do książki dołączone jest specjalne komiksowe wydanie dla dzieci.

Książka ta podsumowuje po raz pierwszy medyczny przełom w dziedzinie witamin i ich wartości dla zdrowia układu krążenia i pomaga ci przejąć kontrolę nad Twoim zdrowiem i życiem.

   Zastanów się, ilu z Twoich krewnych, czy przyjaciół zmarło z powodu zawału serca lub wylewu? Twoja matka, ojciec, a może przyjaciel? Statystycznie umiera na chorobę sercowo-naczyniową co druga kobieta i co drugi mężczyzna. Gdyby moja książka ukazała się 50 lat temu - jakie byłyby statystyki, czy ci ludzie żyliby jeszcze? Teraz już jest możliwe zwycięstwo nad zgonem sercowym i życzę ci, aby ta książka stała się twoim przewodnikiem po świecie opanowanym przez choroby i budowanym na największym oszustwie w historii. Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów, a co drugi mężczyzna i co druga kobieta umierają z ich powodu? Zwierzęta nie mają ataków serca, ponieważ produkują duże ilości witaminy C we własnych organizmach. Witamina C optymalizuje wytwarzanie kolagenu oraz innych molekuł wzmacniających, stabilizując w ten sposób ściany naczyń i zapobiegając odkładaniu się złogów miażdżycowych - przyczyny zawałów serca i udarów mózgu. My, istoty ludzkie, nie potrafimy wytworzyć nawet jednej cząsteczki witaminy C w naszych organizmach, a co gorsza prawie każdy z nas otrzymuje jej zbyt mało w pożywieniu. Nieuniknioną konsekwencją takiego stanu rzeczy jest osłabienie ścian naczyń, co prowadzi z kolei do powstania złogów miażdżycowych w naczyniach (arteriosklerozy). Okazuje się zatem, że to chroniczny niedobór witamin - a nie zbyt wysoki poziom cholesterolu - jest główną przyczyną epidemii choroby sercowo-naczyniowej.

Książka ta jest praktycznym poradnikiem dla Ciebie i Twojej rodziny.

   Co drugi trzydziestolatek, nie zdając sobie z tego sprawy, cierpi na początkowe stadium arteriosklerozy naczyń wieńcowych. Nieleczona arterioskleroza wcześniej, czy później doprowadzi do zawału serca. Ta książka wskaże ci naturalne sposoby profilaktyki miażdżycy, a zastosowanie opisanych komórkowych składników odżywczych stanowić będzie pierwszy skuteczny krok w kierunku zachowania zdrowia układu krążenia dla Ciebie i Twojej rodziny, bez względu na wiek i płeć. Nie bez powodu opisałem w mojej książce pierwszą na świecie naturalną terapię zapobiegawczą -Ty również możesz mieć swój udział w uwieńczonej sukcesem, walce z chorobami układu krążenia. Pierwsza na świecie opatentowana terapia, prowadzi do cofnięcia się złogów miażdżycowych bez stosowania angioplastyki czy wszczepiania bypassów. Gdy ściana naczynia krwionośnego jest osłabiona brakiem witamin, organizm uruchamia swoje mechanizmy naprawcze. Miliony cząsteczek tłuszczu (lipoprotein) odkładane są w ścianie naczynia za pomocą biologicznych „przylepców", co w konsekwencji prowadzi do miażdżycy, zablokowania naczyń, zawałów serca i udarów mózgu. Złogom miażdżycowym można w dużym stopniu zapobiegać i usuwać je za pomocą naturalnych czynników „teflonowych", które neutralizują wspomniane lepkie właściwości.

   Najważniejszą grupę teflonowych czynników ścian naczyń stanowią naturalne aminokwasy lizyna i prolina, których właściwości jeszcze bardziej wzmagają się w połączeniu z określonymi witaminami. Tak oto stary sen ludzkości o naturalnym cofnięciu się choroby sercowo-naczyniowej bez angioplastyki czy wszczepiania bypassów staje się rzeczywistością.

Książka ta pokaże, w jaki sposób możesz przedłużyć Twoje życie.

   Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad przysłowiem: „twój wiek jest odzwierciedleniem stanu twoich naczyń krwionośnych"? Wszystko to, co przedsięwziąłeś w młodości w celu ochrony ścian naczyń krwionośnych, jest twoją inwestycją w długie i zdrowe życie. W USA, gdzie co drugi mieszkaniec uzupełnia dzienną dietę o suplement składników odżywczych, wzrasta średnia długości życia, a ludzie świętujący setne urodziny nie stanowią wyjątku. Moja książka ma służyć jako fundament zdrowego i długiego życia również dla ludzi zamieszkujących inne kontynenty tak, aby i oni mogli osiągnąć wiek stu- i więcej lat. Przedstawiam Ci pierwszy na świecie udokumentowany klinicznie program witaminowy, prowadzący do naturalnego cofania się choroby wieńcowej! Koncerny farmaceutyczne, sprzedające leki obniżające poziom cholesterolu i propagatorzy różnego rodzaju diet przypisywali sobie podobne rezultaty, ale bez przedstawienia dowodów. W niniejszej książce znajdziesz niezbite dowody na to, że złogi w naczyniach wieńcowych, będące główną przyczyną ataków serca, mogą zniknąć całkowicie w sposób naturalny. Po raz pierwszy w historii medycyny zastosowano w terapii naturalne składniki odżywcze, które zapewniają komórkom ścian naczyń wystarczającą ilość bioenergii do rozpoczęcia procesu uzdrawiania. Dzięki korzystaniu z rezultatów mojej pracy badawczej zarówno lekarze, jak i pacjenci mają obecnie do dyspozycji naturalną alternatywę dla angioplastyki, bypassów i innych konwencjonalnych metod leczenia choroby sercowo-naczyniowej.

Książka ta jest wskazówką, jak możesz uwolnić się od farmaceutycznego „profitu z chorób".
   Przez ponad 100 lat, nasze lecznictwo było kontrolowane i jednocześnie manipulowane przez firmy farmaceutyczne i ich interesy rynkowe. Dla tej pozbawionej skrupułów branży, ciało ludzkie i nękające je choroby, stały się rynkiem inwestycyjnym. Choroby cywilizacyjne, w tym też schorzenia sercowo-naczyniowe, są utrzymywane sztucznie a powstawanie epidemii nowych chorób, spowodowanych skutkami ubocznymi działania leków, nieustannie powiększa „rynki zbytu" przemysłu zarabiającego rocznie setki miliardów Euro.

  Opisany w mojej książce „Program zdrowotnej samopomocy" wskaże Ci drogę do uwolnienia się od pozbawionej skrupułów manipulacji Twoim zdrowiem - odtąd będzie ono w Twoich rękach! Rewelacyjne odkrycia opisane w tej książce stworzyły podwaliny do opracowania wiodącego światowego programu zdrowia układu krążenia, którego podstawowe zalecenia obejmują wybór niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków śladowych oraz naturalnych aminokwasów w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Naturalne składniki odżywcze dostarczają niezbędnej energii milionom komórek tworzących układ krążenia i stanowią uzupełnienie codziennej diety dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, aby w naturalny sposób chronić ich serce i naczynia krwionośne. Miliony ludzi na świecie już realizuje ten program zapobiegania i terapii wspomagającej. Książka, którą trzymasz w rękach, dokumentuje istotne korzyści zdrowotne, jakie płyną z zastosowania tego programu nawet w najcięższych przypadkach, takich jak dusznica bolesna, arytmia serca, niewydolność serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zawał serca i w wielu innych. Nie może zatem dziwić fakt, że jest to dzisiaj wiodący program zdrowia układu krążenia i korzystają z niego pacjenci na całym świecie.

Książka ta jest autentycznym raportem o jednym z największych przełomów w medycynie.
   Książka ta napisana została przez naukowca i lekarza, który od początku tworzył ten przełom w medycynie. Dwa ostatnie rozdziały dokumentują rozstrzygające odkrycia, stworzenie całkowicie nowego rozumienia powodów chorób serca oraz wsparcie, jakiego udzielił tym badaniom dwukrotny laureat Nagrody Nobla Linus Pauling. Możesz w niej także przeczytać o tym, jak odkrycia naukowe, opisane w tej książce, rozpętały jedną z największych batalii w historii Stanów Zjednoczonych - „Batalię o wolność witaminową 1992 - 1994". Książka dokumentuje historyczne zwycięstwo milionów Amerykanów nad FDA (Food and Drug Administration - Urząd ds. Żywienia i Lekarstw) i przemysłem farmaceutycznym. Jeden z ustępów w Ustawie o Dodatkowych Substancjach Odżywczych, Zdrowiu i Edukacji (Dietary Supple-ment Health and Education Act - DSHEA) z sierpnia 1994 roku zezwalał w końcu na swobodne rozpowszechnianie informacji o związku zdrowia z witaminami i umożliwił swobodny dostęp do naturalnych substancji odżywczych.

Książka ta demaskuje przemysł farmaceutyczny jako warty bilion dolarów inwestycyjny przemysł „profitu z chorób".
    Koniec epidemii choroby sercowo-naczyniowej jest nie tylko logiczną konsekwencją natury, ale też odpowiedzią wielu ludzi na mój apel o prawie do zdrowia. Reakcją na wiadomość, że zawały serca i udary mózgu są skutkiem chronicznego niedoboru witamin, było zorganizowanie się firm farmaceutycznych w jeden międzynarodowy kartel, chroniący bez skrupułów swój rynek. Strategicznym jego założeniem było wyeliminowanie „konkurencji" w postaci skutecznych, naturalnych metod leczenia a nadrzędnym celem - niedopuszczenie do rozpowszechnienia informacji na temat roli witamin i innych nie podlegających opatentowaniu naturalnych substancji w ochronie zdrowia i naturalnej profilaktyce. Moja książka ukaże ci fakty bezkompromisowej walki koncernów farmaceutycznych o zachowanie swojego rynku inwestycyjnego, którego obroty zależą od eskalacji chorób. Roczne obroty rynku leków recepturowych, stosowanych przy chorobach układu krążenia, w samych Stanach Zjednoczonych przekraczają 100 miliardów dolarów. Leki te, włączając beta-blokery, inhibitory ACE, blokery wapnia, leki obniżające poziom cholesterolu i wiele innych - zaledwie likwidują objawy, nie sięgając podstawowej, komórkowej przyczyny choroby. Nie jest to niespodzianką ani zbiegiem okoliczności. Wynika to z oczywistego faktu, że przemysł farmaceutyczny jest przemysłem inwestycyjnym; jego rynkiem są Twoje choroby w Twoim ciele, a jego przyszłość uzależniona jest od dalszego istnienia chorób. Zapobieganie, leczenie przyczyn, a ponad wszystko eliminacja chorób zagrażają potężnym interesom finansowym, kryjącym się za fasadą przemysłu farmaceutycznego.

Odkrycie, że określone składniki odżywcze mogą zapobiegać chorobom serca i leczyć je na poziomie komórkowym stwarza fundamentalne zagrożenie dla samej istoty całego farmaceutycznego przemysłu inwestycyjnego. Nie mogąc zaprzeczyć potwierdzonej przez naukę prawdzie moich odkryć oraz faktowi, że zwierzęta nie mają zawałów serca, ponieważ wytwarzają własną witaminę C, lobbyści przemysłu farmaceutycznego przedsięwzięli zakrojone na ogólnoświatową skalę działania, mające na celu zablokowanie rozprzestrzeniania się tych informacji oraz wywieranie nacisku na narodowe i międzynarodowe ciała legislacyjne, włączając w to Komisję Organizacji Narodów Zjednoczonych „Codex Alimentarius" (Komisja Standardów Żywieniowych). Nieetycznym, priorytetowym celem lobby farmaceutycznego jest zakazanie wszelkich ustaleń na temat związku zdrowia z naturalnymi, nie podlegającymi patentom sposobami terapii we wszystkich krajach członkowskich ONZ, czyli na całym świecie.

Miliony ludzi na świecie wiedzą teraz,
    że muszą działać wspólnie w walce o utrzymanie prawa do zdrowia, do nieograniczonego dostępu do naturalnych metod leczenia, wspólnie przeciwstawić się interesom koncernów farmaceutycznych. W tym celu powołałem do życia organizację pod nazwą: „Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia", jednoczącą wszystkich ludzi, także i Ciebie. Zamieszczony na końcu książki „Apel o wolność witaminową" jest podsumowaniem naszych dążeń. Podejmij działanie teraz - dla siebie i przyszłych pokoleń! Moja książka inauguruje proces tworzenia nowego systemu opieki zdrowotnej. W ciągu ostatniej dekady sprzedanych zostało na całym świecie kilka milionów jej egzemplarzy. Wprowadza ona całkowicie nowe rozumienie zdrowia i choroby, które pozwoli ludziom wziąć odpowiedzialność za ich własny organizm i stan zdrowia. Książka ta jest fundamentem nowego systemu opieki zdrowotnej, opartego na następujących założeniach:

 • Wiedza o naturalnym zdrowiu zastąpi niezdrowe uzależnienie ludzi od medycyny opartej na farmaceutykach.
 • Nasze dzieci będą się uczyć już w przedszkolach i szkołach, że ich ciała nie produkują witaminy C oraz innych niezbędnych składników odżywczych, które muszą uzupełniać, aby zdrowo żyć.
 • Każdy zrozumie, że zdrowie i choroba nie są zdeterminowane na poziomie organów, ale na poziomie milionów komórek budujących nasze ciało.
 • Twoje mieszkanie jest punktem konsultacyjnym, w którym każdy może zasięgnąć informacji na temat komórkowych substancji odżywczych i ich działania.
 • Priorytetem nowego systemu opieki zdrowotnej będzie zapobieganie chorobom oraz ich eliminacja za pomocą metod naturalnych.
 • Efektywne, bezpieczne i niedrogie terapie naturalne doprowadzą do likwidacji, obracającego miliardami dolarów i zorientowanego na objawy, farmaceutycznego przemysłu „profitu z chorób".
 • Opieka zdrowotna oparta na interesach wspólnoty, której podmiotem jest zdrowie pacjenta, doprowadzi do poprawy stanu zdrowia, wydłuży czas życia i ograniczy konieczność korzystania z drogiej medycyny interwencyjnej.
 • Badania naukowe w medycynie skupione na zapobieganiu chorobom oraz ich eliminacji zastąpią badania nad lekami kierowane przez właścicieli akcji koncernów pod kątem własnych interesów.

  Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej „Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia", w celu poprawy stanu Twego własnego zdrowia, pomocy Twojej rodzinie, przyjaciołom i kolegom oraz rozpoczęcia budowy nowego systemu opieki zdrowotnej we własnej społeczności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Matthias Rath

 • Liczba stron: 

  334

 • Wymiary: 

  125x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-90-76332-50-5

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...