Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-39-0
Autor: Elisabeth Horowitz, Pascale Reynaud
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788365400390
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Autorka rozwija i pogłębia koncepcje przedstawione w poprzedniej publikacji "Uzdrowić drzewo rodowe". W pierwszej części książki autorka skupia się na analizie różnych drzew genealogicznych, pokazując interesujące mechanizmy rządzące systemem rodzinnym na przestrzeni pokoleń. Przeczytamy tu o wpływie imienia i daty urodzenia, a także miejsca zajmowanego wśród rodzeństwa, okolicznościach zawierania małżeństwa, ukrytych formach kazirodztwa i konsekwencjach kolejności śmierci przodków.

W pierwszej części książki autorka skupia się na analizie różnych drzew genealogicznych, pokazując interesujące mechanizmy rządzące systemem rodzinnym na przestrzeni pokoleń. Przeczytamy tu o wpływie imienia i daty urodzenia, a także miejsca zajmowanego wśród rodzeństwa, okolicznościach zawierania małżeństwa i konsekwencjach kolejności śmierci przodków. Druga część książki poświęcona jest nawiązaniu dialogu z tym co nieświadome, odkryciu osobistego przodka-przewodnika i uwolnieniu się od ciężaru rodzinnej opowieści, a to może pomóc w pracy nad budowaniem spójnej osobowości.

Druga część książki poświęcona jest możliwości dialogu z tym co nieświadome, odkryciu osobistego przodka-przewodnika i uwolnienia się od ciężaru rodzinnej opowieści, a tym samym pomoże w pracy nad budowaniem spójnej osobowości.

Przewodnik po mechanizmach rządzących rodzinami i dziedziczeniem. Książka jest napisana w formie pytań Pascale Reynaud i odpowiedzi Elisabeth Horowitz, dzięki temu łatwo przyswoić zawartą w niej wiedzę.

Ważna lektura dla wszystkich zainteresowanych psychogenealogią oraz drzewem rodowym własnej rodziny.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Elisabeth Horowitz, Pascale Reynaud

 • Liczba stron: 

  402

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65400-39-0

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...