Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-414-8
Autor: Sonia Choquette
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Duchowi przewodnicy

Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

   Dorastałam w domu pełnym przewodników duchowych wszelkiego rodzaju. Ze swego duchowego towarzystwa zaczęłam zdawać sobie sprawę stopniowo, a z moimi przewodnikami po raz pierwszy zaznajomiła mnie moja matka, kiedy byłam jeszcze bardzo mała - cały czas rozmawiała ze swoimi i z moimi przewodnikami. Ona jako pierwsza powiedziała mi, że nigdy nie jestem sama i że mam przewodników, których zadaniem jest czuwać nade mną, pomagać mi, chronić mnie i uczyć przez całe życie.
    Regularnie konferowała ze swymi przewodnikami i często to oni, a nie ona, podejmowali decyzje w naszym domu. Mówiła o nich „moje duchy”, bo tym właśnie były - duchowymi istotami bez ciał fizycznych.     Konsultowała się z nimi we wszelkich kwestiach, począwszy od tego, gdzie zaparkować samochód, aż po pytanie, co podać na obiad, a do każdego rodzaju zadań miała specjalne duchy. Były więc duchy do zakupów, które pomagały jej znaleźć okazje cenowe, niezbędne w rodzinie z siedmiorgiem dzieci, utrzymującej się z pensji mojego ojca, który pracował jako sprzedawca w handlu detalicznym. Były duchy do szycia, pomagające jej znajdować materiał i tworzyć wzory oraz duchy uzdrawiające, pomagające, gdy my, dzieci, złapaliśmy świnkę. Były duchy piknikowe, które pomagały znaleźć idealne miejsce w górach na niedzielną wycieczkę; duchy do sprzedaży, które pomagały poprawić ojcu wyniki w pracy; oraz duchy do małowania, które wzywała, kiedy oddawała się jednemu ze swoich ulubionych hobby - malarstwu olejnemu. Były też rumuńskie i francuskie duchy zmarłych krewnych, które zaglądały na tę stronę.
    Nasi przewodnicy duchowi mieli miejsce przy stole i stanowili część każdej rozmowy. Konsultowano się z nimi w każdej sprawie, ważnej i błahej, a kiedy mieliśmy wątpliwości, one zawsze miały ostatnie słowo. Ze względu na te wszystkie duchy, nasz dom zawsze był zatłoczony, przepełniony energią, opiniami i pomysłami, ale przede wszystkim miłością i głęboko zakorzenionym poczuciem bezpieczeństwa, które wyrastało z pewności, że nigdy nie jesteśmy sami.
   Moi przewodnicy pomagali mi pokonywać dziecięce choroby, rodzinne sprzeczki i szkolne problemy, byli przy mnie w każdej chwili, wzbogacając moje dni rozlicznymi cudami, ponad wszelkie wyobrażenie. Odkąd pamiętam, wiedziałam, że moi przewodnicy obdarzają mnie swoim pełnym miłości wsparciem, czułam, że strzeże mnie ich uważne spojrzenie i że pomagają mi swymi praktycznymi rozwiązaniami, a na dodatek byłam zaskakiwana otrzymywanymi od nich szczodrymi darami.
    Poza pieleszami domowymi, o świecie ducha mówiło się też w mojej katolickiej szkole, mieszczącej się w zachodniej części Denver. Tam zaznajomiono nas z aniołami i świętymi - po jednym na każdy dzień roku - oraz z osobistym świętym, który nosił jakąś wersję naszego imienia. Co więcej, mieliśmy Matkę Boską Marię, Jezusa i największego z duchów - Ducha Świętego. Jako dzieci każdego ranka chodziliśmy na mszę, zapalaliśmy świece, żeby zwrócić na siebie uwagę naszych przewodników duchowych i odbywaliśmy wypływające z głębi serca rozmowy, błagając ich o wstawiennictwo w naszym imieniu we wszelkich sprawach, łącznie z pomocą przy pisaniu testów, zdobywaniu dobrych miejsc w stołówce i, oczywiście, wygrywaniu meczów siatkówki i koszykówki.

   Książka Duchowi przewodnicy dostarczy ci prostych wskazówek, dzięki którym będziesz mógł nawiązać kontakt ze swymi przewodnikami duchowymi, abyś mógł cieszyć się całą obfitością, wsparciem i rozkoszą, do których masz prawo.
   Wszyscy jesteśmy „dziećmi na łasce rodziców” - Łaskawej Matki i Boga Ojca - i naszym prawem jest oczekiwać rajskiego i pełnego błogosławieństw życia. Kluczem do otrzymania takich darów jest jednak zaakceptowanie faktu, że sami nie możemy odnieść sukcesu. Musimy otworzyć serce i umysł na pełne miłości wsparcie, do którego wszyscy mamy dostęp. Gdy rozpoczniesz tę podróż, wkrótce twoim udziałem stanie się wsparcie, powodzenie i błogosławieństwa przekraczające twoje najśmielsze wyobrażenia. Zacznijmy więc!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sonia Choquette

 • Tytuł oryginału: 

  Ask Your Guides: Connecting to Your Divine Support System

 • Liczba stron: 

  312

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-414-8

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...