Energia Dla Milionów
Wczytuję dane...
KOD: 83-7377-092-5
Autor: D. Harald Alke
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Energia dla milionów

   Może wydawać się Państwu dziwne, że ktoś w jednej książce pisze o Bogu, wszechświecie i strategiach koncernów. Całościowe myślenie pozwala nam dostrzegać powiązania tam, gdzie przedtem nic nie można było zobaczyć. Horus mówi, że rozumiemy jeszcze zbyt mało powiązań. Mówi dalej, że wszechświat nosimy w sobie, a nie gdzieś na zewnątrz. Staje się to wyraźne, kiedy odbywam podróż do wnętrza przez czwartą czakrę, a potem pojawiam się tam na zewnątrz we wszechświecie, pod gwiazdami.
   Wszechświat jest w nas! Skoro nosimy to wszystko w nas, to nosimy w sobie także świat. Nosimy w nas sytuację międzynarodową. Problematyka ekologiczna ugruntowana jest w naszej naturze! Wraz ze zniszczeniem środowiska niszczymy część samych siebie! Globalne strategie koncernów są częścią naszej przyszłości.

To, co dzisiaj myślimy, to budulce naszego świata jutra. Myślenie jest osią koła świata!
Santayana dodał: „Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, zmuszeni są ją powtarzać".

   Oznacza to, że musimy postrzegać siebie w powiązaniu z naszą karmą, która po części pochodzi z poprzednich inkarnacji. Jeśli nie pojmiemy błędów przeszłości, będziemy powtarzać je tak często, aż cała ludzkość poniesie z tego powodu klęskę. Wojna w Bośni pomiędzy Serbami, Chorwatami i Muzułmanami jest nowym wydaniem morderczej wojny pomiędzy tubylcami, południowogermańskimi plemionami, Hunami i Turkami z okresu pomiędzy rokiem 500 a 1500 naszej ery. Powtarzają się tam brutalne wojny, które uczestniczący w nich przeżyli już po wielokroć, za każdym razem w innych uwarunkowaniach, raz jako ofiara, następnym razem jako sprawca.
   Jest to brak świadomości i potęga instynktów, które na nowo doprowadzają do realizacji tych wojen, zamiast przeżyć je powtórnie jedynie na papierze albo w wyobraźni podczas regresji.
   Szansę przezwyciężenia przeszłości nosi każdy w sobie. Może to być bardzo łatwe, jeśli stosuje się trening energetyczny. W ten sposób kształtowane są nowe struktury.
   Osobowość rozwija się. Błędy wychowawcze zostają pokonane, a samodzielne myślenie budzi się. Wraz z zastosowaniem zasad postępowania Nowego Człowieka powstaje możliwość zorganizowania całego sektora na nowo. Rozległy obszar społeczny, w szczególności komunikacja i kooperacja, może zostać uformowany na tej podstawie na nowo. Cztery nowe przykazania są tak proste, że każdy je zrozumie.
   Nic się nie zyska, jeśli ezoterycy wiernie w stosunku do wzoru buddyjskiego zbywać będą ten świat jako „Maya" i twierdzić, że wszystko jest tylko iluzją. Pojęcie to odnosi się do tego, że poprzez nasze myślenie przyczyniamy się uporczywie do budowy świata z elementarnych części składowych. Siła naszych myśli formuje pramaterię i powoduje świat, w którym żyjemy. Nie ma kamienia, jeśli wytrwale o nim nie myślimy. Nie ma szczęścia, jeśli nie potrafimy go sobie wyobrazić.
Kto ma dobre serce i myśli jasnymi myślami, dostrzega bezpośredni wpływ swoich myśli na otoczenie. Możemy wywierać wpływ na nasze otoczenie. Robimy to w każdej chwili, dzień i noc!
   Należy podejmować wielkie wyzwania. Poprzez jakość naszych myśli i uczuć decydujemy, co wydarzy się wokół nas. Całkiem możliwe jest opuszczenie tego świata na zawsze na podstawie czystej koncentracji myślowej. Możliwe jest, aby przez dłuższy czas nie inkarnować się i żyć w wyższych regionach. Możliwe jest, aby własną świadomą egzystencję zgasić przynajmniej na określony czas.
  Poprzez eksperymenty Jogi Kundalini mogłem osiągnąć poziom, na którym świat wokół mnie rozpada się na części składowe. Wszystko rozpada się na delikatną mgłę z protomaterii w wielkiej, pustej i czarnej przestrzeni. Możliwe jest, aby ponownie zrekonstruować ten świat. W przeciwnym razie książka ta nie byłaby nigdy napisana i nikt by jej nie przeczytał. Możliwe jest uniknięcie wszystkiego.
   Jest też możliwe, aby uczestniczyć świadomie. Każdy, kto przebywa teraz na Ziemi, zdecydował się na świadome uczestnictwo.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  D. Harald Alke

 • Tytuł oryginału: 

  Energie für Millionen

 • Liczba stron: 

  226

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-7377-092-5

 • Tłumacz: 

  Przemysław Gawlik

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...