Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67247-24-5
Autor: Robert Schwartz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367247245
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

W swojej pierwszej, przełomowej książce Odważne dusze Robert Schwartz wprowadził koncepcję planowania przedurodzeniowego do głównego nurtu. W drugiej książce, „Dar duszy”, zagłębił się w temat jeszcze bardziej, analizując przedurodzeniowe planowanie innych typowych wyzwań życiowych.

Tym razem autor bada przedurodzeniowe planowanie wyzwań związanych z romantycznymi związkami lub ich brakiem: niewiernością, impotencją, samotnym wychowywaniem dzieci po śmierci partnera, byciem singlem i związkami w celibacie. Współpracując ponownie z kilkoma utalentowanymi medium i channelerami oraz włączając regresję duszy pomiędzy życiami, którą przeprowadza jako wykwalifikowany hipnotyzer, Schwartz wydobywa wielką mądrość i miłość z „drugiej strony”, aby wyjaśnić, dlaczego planujemy takie doświadczenia jeszcze przed narodzinami.

Dzięki opowieściom zawartym w tej książce dowiesz się, jak:

wzbudzić większą miłość i szacunek zarówno do partnera, jak i do siebie samego;

głębiej współczuć swojemu partnerowi;

wybaczyć swojemu partnerowi i sobie wszelki ból, co pozwoli uzdrowić związek;

romantyczny związek wspiera ewolucję twoją i twojego partnera;

zastąpić opór i cierpienie trwałą radością i pokojem.

Robert Schwartz to autor bestsellerowych książek Odważne dusze i Dar duszy o planowaniu przedurodzeniowym. Udowadnia w nich, że wszystko, co spotykamy na swojej drodze, nie dzieje się przypadkiem i prowadzi do uzdrowienia.

Zanim zajął się pisaniem książek, długo szukał sensu życia. W 2003 roku po raz pierwszy zdecydował się na konsultację z medium. Dzięki temu zaczął odkrywać zaskakującą uniwersalną prawdę o życiu, którą dzieli się z czytelnikami na całym świecie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Schwartz

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  165x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-67247-24-5

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...