Zakochaj Się W Życiu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7229-287-2
Autor: Ewa Foley
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788372292872
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Feeria

Wprowadzenie do książki

Zakochaj się w życiu

   Książka, którą właśnie masz w rękach, jest praktycznym poradnikiem, który pomoże ci znacząco podnieść jakość twojego życia, zdrowia i relacji, dokonywać dobrych zmian i cieszyć się pełnią szczęścia. Pisałam ją z potrzeby dzielenia się światłem świadomości, pisałam, aby więcej rozumieć, aby bardziej cenić cud życia, śmiać się głośniej, ufać głębiej, oddychać pełniej, kochać mocniej. Pisało tę książkę też moje barwne życie, które poprzez wiele różnorodnych doświadczeń uczyło mnie, aby w codzienności dostrzegać to, co piękne, aby w najtrudniejszych chwilach zachować pogodę ducha, a w tych najszczęśliwszych pielęgnować w sercu wdzięczność.
   Czas, który upłynął od ukazania się jej na rynku polskim w 2000 roku, był wypełniony cennymi lekcjami, intensywną nauką i niewygodą, która inspirowała mnie do dalszego rozwoju. Były to najlepsze lata mojego dojrzałego życia; spokojnie mogę powiedzieć, że życie kobiety zaczyna się po pięćdziesiątce... Po prostu jestem szczęśliwa i wiem, że mam wpływ nie tylko na szczęście swoje, lecz także na szczęście innych. Żyję zatem tak, aby moi najbliżsi i ci, których poznaję na moich wykładach oraz zajęciach, byli silniejsi i bardziej zadowoleni. Bo trzeba pamiętać, że to wieczne narzekanie i niezadowolenie może zepsuć najwspanialsze nawet chwile...
   Wierzę, że wszyscy jesteśmy studentami najlepszego uniwersytetu w galaktyce i mamy sporo szczęścia, że dostaliśmy się do szkoły na Ziemi. Wierzę też, że szczęście nie jest czymś, co się wydarza. Nie jest wynikiem uśmiechu losu ani dziełem przypadku. Nie można go kupić za pieniądze ani uzyskać dzięki władzy. Nie zależy od okoliczności zewnętrznych, ale raczej od ich interpretacji. Szczęście jest stanem istnienia, który wynika z całkowitego zaangażowania się w życie i który należy starannie pielęgnować. W takim stanie zadowolenia z każdej rzeczy umiesz kontrolować wewnętrzne doświadczenia, zarządzać swoimi przeżyciami, rozwiązywać problemy codziennego dnia, pokonywać przeszkody w drodze do spełnienia, podejmować decyzje najwyższej jakości, a dzięki temu odzyskujesz samosterowność i tworzysz bajeczną rzeczywistość.
   Medytuj nad taką postawą przez kilka dni i otwórz się na cuda:

 • Moje zaangażowanie podnosi mój poziom energii. 
 • Moja energia podnosi moją zdolność do działania. 
 • Moje działanie podnosi poziom mojego sukcesu. 
 • My sukces podnosi mój poziom zaangażowania.

Zycie każdego człowieka jest baśnią napisaną przez Boga.

Hans Christian Andersen

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ewa Foley

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7229-287-2

 • Rok wydania: 

  2000

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...