Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-681-9
Autor: Lisa Williams
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788381716819
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Nieśmiertelność duszy

   Książka Nieśmiertelność duszy zostaje opublikowana w czasach, gdy wiele osób stara się dowiedzieć, co się dzieje, gdy opuszczamy życie doczesne. „Co się dzieje po naszej śmierci?” – to pytanie, które często słyszę z ust wielu osób. I nic w tym dziwnego: jestem medium i rozmawiam ze zmarłymi.
   W ostatnich latach coraz częściej słyszałam to pytanie, bo uczestnicy moich warsztatów oraz wieczorów autorskich byli bardziej ciekawi Życia po życiu niż spragnieni wieści od swoich bliskich. Z powodu tego właśnie zainteresowania napisałam odpowiedź w formie niniejszej książki.
   Twierdzenie, że znam rozwiązanie największej tajemnicy życia, może zabrzmieć bezczelnie – zwykły człowiek nie może liczyć na taką wiedzę. Ale nie uważam, że jestem kimś wyjątkowym, kogo należy stawiać na piedestale. O nie! To, o czym piszę w książce Nieśmiertelność duszy, zostało przekazane mi przez Ducha podczas odczytów, przeprowadzanych przeze mnie dla innych osób, albo uzyskane od moich licznych duchowych przewodników – energetycznych istot, które towarzyszą mi przez całe życie (pamiętaj, że Duch to słowo, którego używam na zbiorcze określenie dusz, które odeszły do Życia po życiu). Moje własne doświadczenia również okazały się wartościowe – „umarłam”, ale nie ukończyłam procesu przejścia na drugą stronę. Było to doświadczenie z pogranicza śmierci, lecz zostałam odesłana z powrotem na Ziemię, żeby kontynuować swoją pracę.
    Jestem jedynie nośnikiem wiedzy i informacji dla tych, którzy chcą je poznać. Nie jestem ich źródłem. Tak naprawdę wszyscy mamy predyspozycje ponadzmysłowe. Jednakże nie każdy człowiek jest medium. Udoskonalenie umiejętności kontaktowania się z Duchem wymaga praktyki – przypomina budowanie muskulatury przez regularne ćwiczenia. Właśnie w tym celu od wielu lat rozwijam swój dar mediumiczny, przeprowadzając odczyty dla pojedynczych osób oraz szerszej publiczności (także w telewizji) na całym świecie. Ale przede wszystkim nauczyłam się, że zawsze muszę wierzyć w siebie.
     Historię rozpoczęcia pracy w tym zawodzie opowiedziałam w swojej pierwszej książce Między życiem a śmiercią. Jako dziecko często widywałam duchy i rozmawiałam z nimi, ale nauczyłam się ukrywać ten „dar” (dopiero później tak go nazwałam), ponieważ otaczający mnie ludzie sądzili, że jestem dziwna, a moja zdolność widzenia zmarłych ich przerażała. Choć moja babcia od strony mamy, Frances Glazebrook, także pracowała jako medium, miałam z nią ograniczony kontakt w dzieciństwie. Mimo to, gdy byłam nastolatką, powiedziała mi, że pewnego dnia znajdę się na scenie przed tysiącami ludzi, wykonując – cytuję – jej „pracę”.
   Gdy profesjonalnie zajęłam się odczytami, zszokowała mnie popularność, jaką się cieszyły, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że mogłabym stać się sławna i znana z telewizji. Byłam zadowolona z codziennego przeprowadzania prywatnych odczytów i pomagania ludziom w ich życiowych podróżach. Lecz później, jakieś sześć lat temu, gdy pracowałam w swoim domu w Redditch w Anglii, otrzymałam propozycję wyjazdu do Los Angeles na dłuższy okres. Umożliwił mi to przyjaciel, dla którego przeprowadziłam odczyt, a on zachęcił mnie, żebym wzięła urlop i poznała L.A. Ta podróż odmieniła moje życie.
   Mawia się, że nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności i nic nie dzieje się bez przyczyny, więc musiał istnieć powód, dla którego, podczas pobytu w Ameryce, bardzo się rozchorowałam i musiałam być hospitalizowana. Przez większość trzymiesięcznego pobytu w Los     Angeles cierpiałam na poważne zapalenie jajowodów, na które nie pomagały antybiotyki. Po operacji lekarze uznali, że nie powinnam lecieć do Anglii, zatem, żeby wyzdrowieć, przedłużyłam wizę o dziesięć dodatkowych dni.
    Podczas tych dziesięciu dni rekonwalescencji przeprowadziłam odczyt dla kobiety, która zaprosiła mnie na spotkanie z jej przyjacielem, Mervem Griffnem. Ponoć był „grubą rybą” w amerykańskiej telewizji, ale ja, jako Angielka, nie miałam o tym zielonego pojęcia. Spotkałam się z Mervem i z czasem się polubiliśmy. Wróciłam do Ameryki, żeby z nim pracować przy tworzeniu pilotażowego programu telewizyjnego o nazwie: Lisa Williams: Między życiem a śmiercią. Dzięki popularności, jaką cieszył się ten program, objechałam cały świat, prowadząc szkolenia dla małych grup z rozwoju umiejętności ponadzmysłowych i mediumicznych, stojąc na scenie przed tysiącami ludzi, przeprowadzając odczyty przed wielką publicznością – dokładnie tak, jak przepowiedziała moja babka!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Williams Lisa

 • Tytuł oryginału: 

  The survival of the soul

 • Liczba stron: 

  330

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-512-1

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Ufland

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...