Orgazm. Jak Osiągnąć Największą Satysfakcję Seksualną
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61048-93-0
Autor: Nicci Talbot
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
Wydawca: Buchmann

Wprowadzenie do książki

Orgazm. Jak osiągnąć największą satysfakcję seksualną

  Czy zaciekawiło cię kiedykolwiek, co dzieje się z twoim ciałem podczas orgazmu? Albo dlaczego łatwiej go osiągnąć w pewne dni miesiąca? Czy wiesz, że mężczyźni i kobiety są w stanie przeżywać przynajmniej sześć różnych rodzajów orgazmu? Oraz że twój orgazm może trwać do trzech godzin? Zapraszamy do poradnika Orgazm, w którym znajdziesz całą wiedzę o sobie i swoich orgazmach!

  Orgazmy są bardzo ważnym składnikiem naszego rozwoju płciowego i podstawową potrzebą człowieka. W roku 1927 psychoanalityk Wilhelm Reich po raz pierwszy powiązał orgazm ze zdrowiem psychicznym. W swojej książce Funkcja orgazmu określił nerwicę jako blokadę w osiąganiu pełnego orgazmu. Dobrze jest codziennie zjeść jabłko, jak mówi znany slogan, jednak orgazm dziennie dostarcza energii całemu ciału, poprawia pracę serca oraz uwalnia od stresu i napięcia.   Mimo to orgazmy bywają źródłem wielkich
zmartwień. Na filmach oglądamy wręcz fantastyczne orgazmy i czy można nas winić, że zastanawiamy się, co sami robimy źle? Coś, co powinno być zabawą, dostarcza wiele obaw i niepokoju.

Jednak jest nadzieja!

  Dobrą wiadomością jest fakt, że możesz poprawić swoje orgazmy - i ta książka pokazuje, jak to zrobić. Wszystko zależy od dobrej znajomości własnego ciała. Badaj swoją seksualność i ucz się o orgazmach a będą one lepsze. Jakość orgazmów zdecydowanie poprawia się z wiekiem. Pierwsza część tej książki jest zgłębianiem wiedzy o orgazmie, czym on tak naprawdę jest, dlaczego jest dla ciebie dobry i co dzieje się z twoim ciałem i umysłem podczas szczytowania.
   Rozdział Poznawanie własnego ciała przechodzi do odkrywania pewnych ważnych miejsc, które sprawiają, że orgazm jest bardzo zmysłowym przeżyciem -łechtaczki i punktu G, zachęcając w ten sposób do fantastycznego seksu solo. Ponadto dowiadujemy się, jak uprzyjemnić grę wstępną z partnerem poprzez fantazje, afrodyzjaki, przebieranie się, a także oralną stymulację i masaż erotyczny.
   Rozdział Doświadczanie orgazmu omawia osiąganie tego długo oczekiwanego szczytowania -podczas stosunku lub też bez aktu płciowego. Odkrywamy tutaj wiele sposobów osiągania orgazmu oraz najlepsze pozycje, które pozwalają przedłużyć przyjemność. Znajdujemy też wgląd w duchowe teorie seksu: tantrę, tao i Kamasutrę.
   Nie przeoczmy problemów seksualnych - stawmy im czoło, przecież nie ma związków idealnych. Tutaj znajduje się wiele informacji o fizycznych i psychicznych czynnikach, które tłumią twoje libido, a także wskazówek, jak temu przeciwdziałać.
   Trzymaj tę książkę przy łóżku, nie odkładaj na półkę. Z pewnością będzie wkrótce mocno sfatygowana i usmarowana olejkiem do masażu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nicci Talbot

 • Tytuł oryginału: 

  Orgasm: How to Get the Ultimate Satisfaction

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  188x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-61048-93-0

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Maruszak

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...