Potęga twojej podświadomości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-30-7
Autor: Harry W. Carpenter
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

Potęga twojej podświadomości

Ze wstępu do książki Potęga twojej podświadomości

   Państwa syn prawdopodobnie umrze, a jeśli nawet jakimś cudem przeżyje, nigdy nie odzyska sił na tyle, by wstać z łóżka". Nie potrafię sobie wyobrazić nic gorszego, co mogliby usłyszeć niemłodzi już rodzice jedynaka. Co musiało się dziać w głowach moich rodziców? Miałem dziewięć lat, chodziłem do czwartej klasy, byłem aktywny i wysportowany. Wszystko zaczęło się pewnego zwykłego jesiennego popołudnia. Czułem się źle, ale nie myślałem o tym zbyt wiele. Następnego dnia poczułem się gorzej, więc rodzice zabrali mnie do lekarza rodzinnego. Nie mógł ustalić, co mi jest, podejrzewał, że to serce. Mój stan pogarszał się tak szybko, że wysłano mnie do Swedish Covenant Hospital w Chicago, gdzie badali mnie najlepsi kardiolodzy. Postawili diagnozę: rzadka choroba serca, na którą nie ma lekarstwa. Tam właśnie przekazano moim rodzicom tę okropną wiadomość. Mama i tata zabrali mnie do domu. Leżałem w łóżku przez cały rok, na przemian tracąc i odzyskując świadomość. Byłem słaby i wycieńczony. Rodzice nie byli religijni. Nigdy nie chodzili do kościoła. Na szczęście dla mnie, moja nieżyjąca już wtedy babcia ze strony matki należała kiedyś do organizacji religijnej Christian Science*. Stąd moi rodzice wiedzieli o uzdrawianiu za pomocą umysłu. Uznali, że nie mają nic do stracenia, i zwrócili się o pomoc do wyznawcy Christian Science, uzdrowiciela.
   Nie pamiętam dokładnie, co mówił, ale wbił do mojej młodej głowy, że wszystko jest możliwe i że zostanę uleczony. I tak się stało! Wyzdrowiałem! Nie nastąpiło to z dnia na dzień, ale stopniowo przybierałem na wadze i odzyskiwałem siły, a po kilku miesiącach moje serce powróciło do normalnego stanu. Lekarze byli zdumieni. Jeden ze specjalistów napisał artykuł i zorganizował w szpitalu prezentację na temat mojego „cudownego" uzdrowienia. Pamiętam to, bo zabrano mnie do szpitala i siedziałem na podium jako żywy dowód, podczas gdy on przemawiał.
   Miałem wtedy wrażenie, że uzdrowiła mnie siła mojego umysłu podświadomego. Od tamtej pory moją pasją stało się zdobywanie wiedzy o umyśle podświadomym - odkrywanie, jak działa i jak go używać.
   Znalazłem swojego dżina i nauczyłem się z niego korzystać. Teraz chcę pomóc tobie, abyś mógł odnaleźć i zacząć wykorzystywać swojego dżina. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz go szukać. Już go masz - to twoja podświadomość. To ona, jak uczynny dżin, spełni każde twoje życzenie. Pomoże ci w osiągnięciu celów, pozbyciu się niechcianych nawyków i w wielu innych sprawach. Musisz się tylko nauczyć, jak przestać się jej poddawać i przejąć nad nią władzę - a wcale nie jest to trudne.

Z książki Potęga twojej podświadomości dowiesz się, jak:

• zmieniać niepożądane nawyki;
• podnosić samoocenę;
• uczyć się szybciej i zapamiętywać więcej;
• odnosić sukcesy;
• poprawiać pamięć;
• być bardziej kreatywnym;
• poprawiać swoje zdrowie psychiczne i fizyczne;
• komunikować się ze swoim umysłem podświadomym, żeby sprawdzać przeczucia, interpretować snyitp.;
• nauczyć swój umysł podświadomy pracy ze świadomym umysłem, a nie przeciwko niemu; • motywować siebie i doskonalić nawyki związane z pracą;
• kontrolować to, co wprowadzasz do umysłu podświadomego;
• pełniej się relaksować i lepiej spać;
• w jednej chwili zmieniać zły nastrój na radosny.

   James Watson z National Academy of Science powiedział: „Ludzki mózg jest najbardziej skomplikowaną rzeczą, jaką odkryliśmy we wszechświecie". Do niedawna bardzo trudno było badać żywy mózg. Liczba takich badań wzrosła, gdy pojawiły się nowe, nieinwazyjne testy i precyzyjne komputery. Po przeczytaniu pierwszej części książki Potęga twojej podświadomości zobaczysz, że model funkcjonowania mózgu jest logiczny i służy jako mapa, wskazując, jak używać umysłu podświadomego, by był twoim osobistym dżinem.
   W lekcji pierwszej przedstawiam przykłady ilustrujące to, jak potężny jest nasz umysł podświadomy. Omawiam także cztery stany umysłu i ich funkcje.
   W lekcji drugiej omawiam w sposób przystępny różnice między umysłem świadomym a umysłem podświadomym.
   W lekcji trzeciej opisuję umysł podświadomy jako poszukujący celów biokomputer. Żeby używać swojego komputera, musisz zrozumieć, jak on działa.
   Kilka niezwykle ważnych, choć łagodnie działających praw, jakie rządzą umysłem podświadomym, przedstawiam w lekcji czwartej.
   W lekcji piątej mówię o tym, jak ważna jest komunikacja między umysłem świadomym i podświadomym. Opisuję też pięć sposobów takiej komunikacji. Kontaktowanie się z umysłem podświadomym jest konieczne do tego, by umysł świadomy i umysł podświadomy harmonijnie ze sobą współpracowały. Przydaje się również przy odczytywaniu snów, weryfikowaniu przeczuć, ustalaniu przyczyn chorób i tak dalej.
   W lekcjach szóstej, siódmej i ósmej prezentuję dziesięć łatwych metod skutecznego i efektywnego wykorzystywania umysłu podświadomego oraz technikę wchodzenia w stan pełnej szczęśliwości.
   Ostatnia lekcja, dodatkowa, pokazuje ci, jak stosować to, czego nauczyłeś się we wszystkich poprzednich lekcjach, tak aby twoje modlitwy były tysiąc razy potężniejsze.

   Masz dżina, który spełni twoje życzenia. Nie nastąpi to jednak przez potarcie lampy czy też odkorkowanie magicznej butelki. To twój umysł podświadomy jest dżinem i zanim stanie się twoim potężnym sługą, musisz wiedzieć, jak działa i jak go używać. Książka Potęga twojej podświadomości jest instrukcją jego obsługi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Harry W. Carpenter

 • Tytuł oryginału: 

  The Genie Within: Your Subconcious Mind--How It Works and How to Use It

 • Liczba stron: 

  262

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61987-30-7

 • Tłumacz: 

  Kaja Doroszewska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...