Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-10-1
Autor: Frank Kinslow
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363046101
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Sekret Kwantowego Życia

Wstęp do książki Sekret Kwantowego Życia

   W 2007 roku stworzyłem Synchronizację Kwantową® (SK™), wyjątkowy proces odkrywania siebie, który omija wiele problemów wewnętrznej pracy, poprzez zredukowanie wszelkich stworzonych rzeczy, fizycznych i mentalnych, aż do ich podstawowego elementu: czystej świadomości. Początkowo skupiałem się na niezwykłych skutkach uzdrawiania, których my ludzie jesteśmy w stanie dokonać - ale rzadko zademonstrować - przy zaledwie lekkiej zmianie w świadomości. Napisałem Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia, aby każdy, kto zapragnie, mógł się nauczyć uzdrawiać przy pomocy SK. Od momentu publikacji jestem zarzucany niezwykłymi historiami o przypadkach uzdrowienia, którymi dzielą się ze mną rozentuzjazmowani czytelnicy z całego świata.
   Nie chciałem, aby książka Sekret Kwantowego Życia była przeróbką ani przedłużeniem tego, czego już się nauczyłeś. Moim celem było, aby ta książka odkryła coś nowego i ważnego, by wzbogacić twoje życie w szerszy i głębszy sposób. Na początku nie byłem pewny, czy mogę przekazać tobie, czytelnikowi, subtelności dopracowanej SK poprzez słowo pisane. Jednak okazuje się, że moje obawy były bezpodstawne. Początkowa reakcja, z jaką się spotkałem ze strony ludzi przeglądających książkę Sekret Kwantowego Życia i praktykujących udoskonalony proces SK w niej opisany, znacznie przerosła moje oczekiwania.
   Zarówno doświadczeni „SK-owcy" (praktycy SK), jak i ci, dla których proces SK był zupełną nowością, odkryli, że przeczytanie tej książki dokonało ogromnej zmiany w sposobie, w jaki podchodzili do życia. Czuli, że w ich świadomości utworzył się bardziej trwały fundament, co skutkowało mniejszą ilością konfliktów i większą pewnością siebie, mniejszą dysharmonią i większym spokojem oraz mniejszą potrzebą przejęcia kontroli i większą wdzięcznością za życie takie, jakie jest. W skrócie, te jednostki obserwowały, jak przeszkody w ich życiu ustępują, by objawić ich podstawową wewnętrzną dobroć - lśnienie ich Ja.
   Na następnych stronach odkryjesz, jak stosować proces SK, by pomóc ci poprawić ważne obszary twojego życia, takie jak zmartwienia finansowe, kłopoty ze złością i całą negatywność. SK może także ulepszyć twoje związki, twoje życie seksualne, a nawet twoje nawyki żywieniowe, spanie i ćwiczenie. Mimo, że zajmiemy się też uzdrawianiem, jeśli jesteś zainteresowany nauczeniem się sztuki procesu szybkiego uzdrawiania SK, najlepszym źródłem będzie moja pierwsza książka -Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia.
Sekret Kwantowego Życia jest podzielony na dwie części, po których znajdują się aneksy i słowniczek.
   Aneks A pokaże ci, jak wykonywać podstawowy proces SK - Triangulację. Będzie to doskonały grunt i trampolina do nauczenia się udoskonalonej SK. Aneks B zawiera często zadawane pytania (FAQ) wysyłane do mnie przez czytelników z całego świata. Te informacje będą miały prawdziwą wartość, gdy już zaczniesz włączać SK do swoich codziennych działań. Aneks C jest autobiograficzny i opowiada historię o tym, w jaki sposób została stworzona SK. Normalnie, gdyby ta historia nie wzbogaciła w jakiś sposób doświadczenia czytelnika, nie napisałbym o sobie. Jednak byłem o to proszony tyle razy, że pomyślałem, iż podam odpowiedź w aneksie.
   Na koniec wierzę, że słowniczek także posiada ogromną wartość. Większość terminologii jest powszechnie używana, ale rzadko definiowana w konkretnym zastosowaniu. Dlatego też, aby uniknąć dezorientacji, poświęć kilka minut studiując tę sekcję, by poznać jasne definicje słów i wyrażeń zastosowanych w moim nauczaniu. Chociaż staram się definiować nowe słowa i wyrażenia w tekście, zachęcam do częstego odnoszenia się do słowniczka, dopóki nie przyswoisz sobie definicji.
   W Części I, „Synchronizacji Kwantowej", zostaniesz wprowadzony w serię prostych i skutecznych progresywnych ćwiczeń kończących się udoskonalonym procesem SK. Z tego powodu polecam przeczytanie tej sekcji od początku do końca, bez przeskakiwania. Dla tych, którzy przeczytali Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia część materiału może być znajoma. Jest to wartościowe na dwóch poziomach: Po pierwsze, nowy czytelnik koniecznie musi poznać ten materiał w przygotowaniu do łatwego uczenia się i skutecznego wykonywania procesu SK. Po drugie, to doskonały przegląd dla tych, którzy już praktykują SK. Ten przegląd jest dla zaprawionego w boju SK-owca cennym przygotowaniem przed nauczeniem się udoskonalonej SK, czyli doskonalszej wersji samego procesu SK. Udoskonalona SK zachęca twoją świadomość do wykraczania poza wyznaczone granice, by bezustannie wyrażać SK w codziennym życiu.
   Część I książki Sekret Kwantowego Życia daje świeże wglądy i wyjaśnienie wewnętrznego działania procesu SK, który rozwinie umysł - i jak myślę - pobudzi doświadczonego SK-owca. Dla czytelników stykających się z tą prostą i odnoszącą sukcesy filozofią po raz pierwszy - cóż, myślę, że doświadczycie czegoś naprawdę wspaniałego. W tej pierwszej części będziecie odkrywać rolę Eufouczucia i jego związek z czystą świadomością. Dowiecie się także o wewnętrznych i zewnętrznych drogach do szczęścia, a ponieważ proces SK szybko wywołuje wyższe stany świadomości, omówimy to, czego szukać, gdy percepcja doskonalić się będzie w kierunku oświecenia.
   W Części II, „Kwantowym Życiu", odkryjesz, jak stosować to, czego nauczyłeś się w pierwszej części książki. Teraz sprawdzisz udoskonaloną SK pod względem jej praktycznej wartości. Ta sekcja dostarcza podstaw do życia w czystej świadomości i oferuje ekscytującą możliwość odnalezienia spokoju i szczęścia Eufouczucia odbijającego się w twoim kierunku od ludzi, przedmiotów i wydarzeń tworzących twoje codzienne życie. Żyjąc z SK odkrywamy, że zwykłe życie przeniknięte jest poczuciem podziwu i cichego oczekiwania.
   Jestem bardzo podekscytowany potencjalnym wpływem, jaki ta książka może mieć na twoje życie i świat. SK otwiera twoją świadomość na twoje wewnętrzne Ja w wyjątkowy i skuteczny sposób. Otwierając wewnętrzną samoświadomość, powracasz do nowości dzieciństwa, z oczami otwartymi na cuda i doceniasz zwykłe piękno, które cię otacza.
  Nasz świat żyje w czymś w rodzaju ciemności duszy. Poszukując rozwiązań, wpatrujemy się w to, co na zewnątrz, podczas gdy odpowiedź znajduje się gdzie indziej - w kierunku światła Ja. Poprzez otwarcie tej książki, zapalasz jeszcze jedną świecę, która rozświetli tę ciemność.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Frank Kinslow

 • Tytuł oryginału: 

  The Secret of Quantum Living

 • Liczba stron: 

  297

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-10-1

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...