Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66200-20-3
Autor: Bartłomiej Gajowiec
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Purana

W każdym z nas istnieje wewnętrzny lekarz. Świadomość ciała  jest drogą dotarcia do korzeni naszych dysfunkcji. To właśnie tutaj istnieje prawda, która stanowi naturalne środowisko dla utrzymania zdrowia. Sztywność szyi, bóle kręgosłupa, kolan, samoczynne drżenie mięśni, napięte ramiona to sygnały, które właściwie odczytane będą początkiem procesu zdrowienia.

Z dotykiem jest tak, że jest wszędzie. Najintensywniejszy i najbardziej potrzebny ze zmysłów. Nic nie jest w stanie go zastąpić w rozwoju i zdrowym funkcjonowaniu każdego z nas. Warsztat fizjoterapeutyczny oparty jest w dużej mierze na dotyku, a więc kontakcie dwóch ciał, dwóch systemów informacyjnych, dwóch rzeczywistości. Każdej z własną historią, doświadczeniami i reaktywnością. 

Utrata możliwości odczuwania dotyku jest jedną z cięższych strat, jakich można doświadczyć. Dotyk bowiem kompensuje braki innych zmysłów, ale żaden zmysł nie skompensuje dotyku.

Pracując z pacjentem oddaję głos jego ciału. Słucham, co do mnie mówi o dolegliwościach i próbuję składać to w dialog.  Rozmowa toczy się w ciszy, ale jest doskonale słyszalna. 

Bartłomiej Gajowiec  fizjoterapeuta, praktyk aikido, twórca nowatorskiej metody usprawniania osób ze schorzeniami układu nerwowego „Neuroaiki.”

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bartłomiej Gajowiec

 • Liczba stron: 

  186

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...