Wczytuję dane...
KOD: 978-83-621851-2-2
Autor: Nadieżda Siemionowa
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788362185122
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Hartigrama

Wprowadzenie do książki

Szkoła Zdrowia

Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich

Nowe wydawnie uzupełnione o 100 nowych stron.

Moi Drodzy Czytelnicy!

   Już czwarty raz poprawiam tę książkę, nie zmieniając jej tytułu. Tym razem wprowadzam nowy rozdział - Podręcznik praktycznej ekologii Człowieka.

   Szkoła Zdrowia „Nadzieja" od ponad dziesięciu lat zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób wywołanych pasożytami. Podczas każdego kolejnego turnusu wprowadzamy do programu nowe punkty widzenia, pomagające odbudować porządek ekologiczny w układzie biologicznym, jakim jest Człowiek.

   Trzy lata temu (7 lat po mojej obronie dysertacji z ekoaudytu na katedrze hydrobiologii Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego, kilku międzynarodowych kongresach w Europie i przestudiowaniu licznych prac naukowych na temat „Woda i życie") zaczęliśmy wprowadzać do naszego programu system nawodnienia organizmu. Nazwaliśmy go hydratacją organizmu.

   Z doświadczenia wynikającego z pracy z ponad 10 tysiącami naszych słuchaczy wyciągnęliśmy wstrząsające wnioski:

   Zanieczyszczenie organizmu ma miejsce za sprawą „chorób świadomości" (niedoinformowania ludności co do związków pomiędzy tym, czego używamy do picia, jedzenia i oddychania, jakością tych substancji i ich ilością). Spośród wszystkich czynników zanieczyszczenia najistotniejszy jest problem wody pitnej. Jej niedobór w ciele nie zapewnia czystości wody związanej (higroskopijnej), zawierającej program informacyjny dla organizmu, ani wody obiegowej, obmywającej regularnie wszystkie narządy i układy. W rezultacie niedoboru wody w organizmie zatrzymuje się roztwór odpadów (nadwaga, cellulit, obrzmienia itd.).

   W nagromadzonych odpadach, począwszy od skóry, a kończąc na naczyniach krwionośnych całego ciała i mózgu, zaczynają żyć „przetwórcy zanieczyszczeń" -pracowite pasożyty. Zatrucie ciała produktami przemiany materii pasożytów, przedostawanie się do płynnych tkanek organizmu wyciągów z gnijącego pożywienia (spożywanego w sposób niefizjologiczny), ogólny niedobór wody, spożywanie odwadniających produktów i napojów (liść drzewa herbacianego, napoje gazowane, woda mineralna, napoje mleczne, produkty destylacji alkoholu) - wszystko to wywołuje objawy chorób, które bada medycyna i przepisuje na symptomy preparaty farmakologiczne o silnym działaniu.

   Płynne tkanki organizmu wchodzą w stadium ciężkich zmian składu i dużej ilości chorób.

   Pasożyty w nagłówku tej książki - to program: kto będzie żyć po nas i wewnątrz nas i kto wygra bitwę o życie w trzecim ogniwie łańcucha troficznego z naczelną zasadą przeżycia: „Kto kogo zje?".

   Człowiek to rozumna istota, zdolna zaprowadzić w sobie porządek, utrzymywać go i żyć szczęśliwie, przestrzegając praw Przyrody.

   Dodałam do tej książki materiały Szkoły Zdrowia opracowane w ciągu ostatnich trzech lat. Najważniejsze zagadnienie w nich poruszone to kwestia wykorzystania wody do osiągnięcia przez człowieka trwałego zdrowia.

   Zapraszam Was w podroż po świecie Praktycznej ekologii człowieka - w drogę, która dla wielu może być drogą życia i odkryć, w drogę, na której chce się westchnąć z radością i powtórzyć słowa Apostoła Pawła: „Boże! Jakże zadziwiająco jestem stworzony!". I niechaj tak się stanie!
Wasza Nadieżda

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nadieżda Siemionowa

 • Tytuł oryginału: 

  Очистись от паразитов. живи без параэитов

 • Liczba stron: 

  463

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-621851-2-2

 • Tłumacz: 

  Marcin Falana, Timur Jalijew, Marcin Pracki

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...