Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64818-59-2
Autor: Barbara Ravensdale
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Terapia Wielowymiarowa

  Nigdy nie sądziłam, że przyjdzie mi napisać książkę o zaświatach, ponieważ nigdy nie byłam osobą szczególnie zainteresowaną ani rozwojem duchowym, ani ezoteryką. Śmieszyły mnie natchnione osoby rozprawiające o duszy, za niegroźnych wariatów uważałam wszystkich, którzy twierdzili, że potrafią rozmawiać z Aniołami. Omijałam całe to towarzystwo szerokim łukiem, bo wydawało mi się nie tylko mocno afektowane, ale i szczerze mówiąc z lekka zaśniedziałe. Jak wytarta obwoluta starej księgi z przepisami...

  Rozwód i terapia były początkiem NOWEJ MNIE. Bardziej świadomej rodzinnych uwikłań, bardziej czujnej na to, co naprawdę lubię, a co nie jest moje. Rok za rokiem, z wielkim mozołem, coraz bardziej zbliżałam się do samej siebie. „Sklejałam" się ze sobą, nabierałam odwagi, podejmowałam wyzwania. Żyłam, pracowałam, zarabiałam pieniądze, wychowywałam dzieci. Tuż po czterdziestce zaczęłam realizować szalony pomysł budowy ośrodka warsztatowego pod Kazimierzem Dolnym nad Wisłą. Praca przy tworzeniu Siódmego Lasu była i radością i wielkim wyzwaniem, bo nie ma bardziej wymagającego nauczyciela, niż materia i fizyczność.

  Nie wiem CO dokładnie sprowokowało, że pewnego dnia przydarzył mi się zadziwiający, mistyczny incydent. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślała. Jednak staram się nie zatrzymywać przy tym zbyt długo, bo ważniejszą kwestią od „dlaczego?" wydaje się pytanie „co mogę dalej z tym zrobić?"...
  Minęły trzy lata od otrzymania daru z nieba, zanim byłam gotowa usiąść przy komputerze i bez strachu i wątpliwości zacząć formułować zdania o Wielowymiarach. Mówić o wszystkim bez obawy, co powiedzą ludzie, jak zareagują znajomi, co pomyśli znajomy Jezuita, koleżanki z klasy albo sąsiadka spod dziewiątki.
  Po trzech latach byłam gotowa.
   Ta książka zabierze cię w zaświaty. Prawdziwe, najprawdziwsze, WYŻSZE WYMIARY ŚWIADOMOŚCI, które zdarza się przelotnie wizytować osobom pozostającym w komie, i do których trafiamy bardziej permanentnie kiedy, hmm..., kończy się nasz czas na planecie Ziemia.
   Okazuje się, że w zaświaty można zajrzeć bez dramatycznych wydarzeń z pogranicza śmierci, bez magicznych grzybków czy bez ziół z turbodoładowaniem. Na trzeźwo, w fotelu i bez wspomagaczy.

   Przez spontaniczny incydent, o którym dokładniej opowiem w następnym rozdziale, okazało się, że potrafię wprowadzać ludzi w Wielowymiary. Trochę trwało, zanim zrozumiałam dokąd idziemy i co właściwie zwiedzamy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Barbara Ravensdale

 • Liczba stron: 

  278

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64818-59-2

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...