Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-12-5
Autor: Sandre Anne Taylor
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors
'

Wprowadzenie do książki

Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń

   Jestem bardzo podekscytowana rozpoczęciem tej przygody odkrywania Twoich Poprzednich Wcieleń razem z tobą. Ci, którzy znają moje inne książki, mogą uznać, że to dla mnie nowy kierunek, ale tak nie jest, ponieważ nauczam o energii reinkarnacji od lat. Mimo, że ta koncepcja wydawać się może niepasująca do tematów przyciągania i kreowania przeznaczenia, które dominowały w mojej wcześniejszej pracy, są one z natury rzeczy połączone.
   Wszystkie moje książki skupiają się wokół stosowania fizyki kwantowej w ludzkim doświadczeniu i ta nie jest inna. Mimo, że reinkarnacja nie wydaje się być bardzo naukową regułą, ściśle obowiązują w niej elementy energii, świadomości i czasu.
    Przez całe lata badałam, jak elementy ludzkiej świadomości i energii wpływają na tworzenie się naszego przeznaczenia. Wiele koncepcji, jak chociażby rzeczywistość tworzona przez świadomość, wydają się tworzyć jednoznaczne związki pomiędzy przyczynami i skutkami tego, co przyciągamy. Pod względem energii jest tyle rzeczy z naszych Twoich Poprzednich Wcieleń -łącznie z naszymi myślami, emocjami, przekonaniami i wyborami - które wpływają na ludzi i sytuacje, które do siebie przyciągamy, ale na tym się nie kończy.
   Gdy prowadziłam badania do mojej najnowszej książki, Truth, Triumph and Transformation, zdałam sobie sprawę, że wciąż istnieje wiele niewiadomych. Wydawało się, że trudne rzeczy przydarzają się ludziom bez wyraźnego powodu i musiałam pokopać głębiej, aby znaleźć odpowiedzi. Musiałam zająć się wagą wpływu Twoich Poprzednich Wcieleń na problem przyciągania.
    Oczywiście nie wszystkie nasze trudne wydarzenia biorą się z poprzednich inkarnacji. Inne czynniki, takie jak cykle ducha, lekcje duszy i wspólna świadomość także są istotnymi czynnikami i omówiłam je w mojej ostatniej książce. Ale niezwykle potężnym - choć praktycznie nieznanym - wpływem muszą być zakodowane energie naszych wcześniejszych żyć.
   Ponieważ twoja świadomość istniała przed tym wcieleniem, skumulowane informacje z Twoich Poprzednich Wcieleń są istotną częścią tworzenia twojego przeznaczenia. Twoja teraźniejszość jest przedłużeniem twojej przeszłości; i z każdym życiem kodowana jest nowa informacja. Sprowadziłeś do tej egzystencji kod karmy; i mimo, że szczegóły mogą być w tej chwili przed tobą ukryte, wciąż są istotnymi czynnikami w tym, co się dzieje obecnie.
   Ale nie musisz już trwać w nieświadomości tych elementów w tworzeniu przeznaczenia. Procesy na CD dołączonym do książki Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń stworzone są po to, by wprowadzić do świadomości fakty z Twoich Poprzednich Wcieleń, by uwolnić zalegające emocje i wnioski oraz by uzdrowić i przepisać kod twojej karmy. Są to proste, samodzielne medytacje, które możesz wykorzystać w wolnym czasie, aby dokonać tych ważnych badań i zmian. Sugeruję, byś przed przesłuchaniem CD przeczytał całą książkę Ukryta Moc    Twoich Poprzednich Wcieleń. Dla dokładnego wyjaśnienia każdego procesu przed każdą medytacją proponuję przeczytać w całości Rozdział 11. Proszę, nie słuchaj nagrań, gdy prowadzisz samochód lub jesteś zaangażowany w jakąkolwiek czynność, która wymaga twojej uwagi. Te ćwiczenia służą ważnemu celowi i twoja uwaga powinna być skierowana na proces medytacji.
   Sugeruję również, byś prowadził dziennik, który pomoże ci w badaniach Twoich Poprzednich Wcieleń. W książce Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń jest wiele miejsc, gdzie zadaję badawcze pytania. Odpowiedz na nie w dzienniku i zapisz wszystkie swoje wrażenia. Dobrym pomysłem jest także trzymanie notatnika przy łóżku, ponieważ gdy już zaczniesz tę podróż, odkryjesz, że dostajesz informacje odnoszące się do Twoich Poprzednich Wcieleń w snach i podczas medytacji.
    Jak wspomniałam, przez prawie 30 lat nauczałam o reinkarnacji. Moje zaznajomienie z tematem zawdzięczam Edgarowi Cayce''owi i wnikliwym materiałom z jego odczytów. Ludzie pisali do niego z prośbą o pomoc w uzdrowieniu; w stanie transu rozpoznawał traumy z Twoich Poprzednich Wcieleń. Jego praca nad karmą i procesem reinkarnacji była dla mnie pouczająca.
   W początkowych latach brałam udział w licznych seminariach Stowarzyszenia do Badań i Oświecenia (ARĘ), części Fundacji Edgara Cayce''a. Niektóre z teorii, które znajdziesz w tej książce, zostały zaprezentowane na tych seminariach i pojawiły się w odczytach Edgara Cayce''a dawno temu. Jestem wdzięczna za te bogactwa i polecam książki Cayce''a o karmie i reinkarnacji tym, którzy pragną dokładniej zgłębić ten fascynujący temat.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sandre Anne Taylor

 • Tytuł oryginału: 

  The Hidden Power of Your Past Lives: Revealing Your Encoded Consciousness

 • Liczba stron: 

  276

 • Wymiary: 

  145x165

 • Oprawa: 

  Twarda + Płyta CD z medytacjami i afirmacjami

 • ISBN: 

  978-83-63046-12-5

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...