Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-141-9
Autor: Judith Orloff
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377461419
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie intuicyjne 5 kroków do lepszego samopoczucia w sferze fizycznej, emocjonalnej i seksualnej

   Chcąc nakreślić pewną mapę procesu uzdrawiania, który co do zasady wymyka się opisom językowym, przedstawiam schemat składający się z pięciu intuicyjnych kroków. Mogę potwierdzić, że dzięki nim łatwiej odnaleźć sens w różnych aspektach życia. Możesz na nie liczyć.     Pomogą ci one podejmować lepsze decyzje na temat tradycyjnych metod leczenia, podpowiedzą też kreatywne rozwiązania alternatywne. Te pięć kroków to:

1. Świadomość własnych przekonań.
2. Zanurzenie we własnym ciele.
3. Wyczuwanie subtelnej energii własnego ciała.
4. Prośba o wskazówki.
5. Słuchanie własnych snów.

  Z czymkolwiek się zmagasz, te narzędzia na pewno ci pomogą. Zachęcam, abyś w kwestii własnego zdrowia nie zdawała się na przypadek. Biorąc na siebie odpowiedzialność za własnej potrzeby intuicyjne, możesz lepiej o siebie zadbać. Na kartach tej książki omawiam szczegółowo zasady wykorzystywania tych kroków jako narzędzi umożliwiających intuicyjne i aktywne oddziaływanie na własne zdrowie.
   Książka Uzdrawianie intuicyjne została podzielona na trzy części. W części zatytułowanej „Ciało" zwracam uwagę na kluczową rolę intuicji oraz systemu subtelnej energii w utrzymywaniu zdrowia fizycznego, w formułowaniu auto-diagnozy, w zarządzaniu bólem oraz w przyspieszaniu procesu leczenia. W tej części wyjaśniam również, dlaczego nie należy bać się śmierci oraz jak można za pośrednictwem intuicji czerpać z niej jako z kreatywnego zasobu. W tej części podaję również podstawowe zasady wyboru lekarza bądź terapeuty, który łączyłby pierwiastki duchowy i intuicyjny z umiejętnościami technicznymi. Druga część, zatytułowana „Emocje i relacje", kładzie szczególny nacisk na możliwość dotarcia do istoty własnego życia emocjonalnego i zaleczenia ran mocą współczucia. W tej części wyjaśniam, w jaki sposób intuicja może doprowadzić do przełomu w sprawie lęku, depresji czy emocjonalnej blokady - nawet jeśli nie udało się tego osiągnąć metodami tradycyjnej psychoterapii. Przedstawiam również znaczenie energii dla równowagi i ochrony. W tej części poznasz zasady intuicyjnego stosowania środków przeciwdepresyjnych oraz innych leków. Dowiesz się również, w jaki sposób intuicja może wzmacniać dobre relacje, ratować słabe i wspomagać wybór odpowiednich partnerów. W części trzeciej, zatytułowanej „Dobre samopoczucie w sferze seksualnej", energia seksualna zostaje przedstawiona jako potężny łącznik i jako oaza spokoju zapewniająca schronienie dla niespokojnego ducha. Seks to coś więcej niż tylko miłość fizyczna.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Judith Orloff

 • Tytuł oryginału: 

  Dr. Judith Orloff's Guide to Intuitive Healing: 5 Steps to Physical, Emotional, and Sexual Wellness

 • Liczba stron: 

  398

 • Wymiary: 

  155x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8087-492-3

 • Tłumacz: 

  Magda Witkowska

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...