Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-42-0
Autor: Sophie Hellinger
EAN: 9788365400420
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Podręcznik wprowadzający w podstawy klasycznych ustawień rodzin w połączeniu z rozwojem Nowych Ustawień Rodzin.

Pozwoli Ci zrozumieć i poznać praktyczne aspekty pracy metodą Berta Hellingera. Znajdziesz w nim także wszystko, co ma znaczenie dla Ciebie, Twojej rodziny oraz Twojego szczęścia, zdrowia i sukcesu.

Sophie Hellinger wyjaśnia na czym polega systemowy porządek, któremu podlegają wszelkie relacje z ludźmi. Dzięki licznym medytacjom przedstawionym w książce, będziesz w stanie samodzielnie pracować nad przywróceniem systemowej równowagi.

Ten praktyczny podręcznik jest wprowadzeniem do metody ustawień systemowych – niekonwencjonalnej, ale niezwykle skutecznej formy terapii rodzin, stworzonej przez znanego na całym świecie psychoterapeutę niemieckiego, Berta Hellingera.

Książka systematyzuje wiedzę i doświadczenie płynące z lat pracy Hellingera, składające się na klasyczne ustawienia rodzin. Poszerza też temat o wizję tzw. Nowych Ustawień Rodzin, która wyewoluowała podczas lat pracy.

Tom 1 jest wprowadzeniem w Nowe Ustawienia Rodzin, które w porównaniu do klasycznych ustawień, są jeszcze bardziej intuicyjne. Autorka tak opisuje ten nowy sposób:

„Zamiast całej rodziny ustawia się na początku reprezentanta klienta oraz jego reprezentanta jego problemu. Reprezentant doświadcza siebie jako medium, które przejmuje jakaś inna Siła i nim porusza. (...) Takie ustawienie tworzone jest bardzo powoli i przez większość czasu odbywa się w absolutnej ciszy, wymaga to od prowadzącego wyostrzonej intuicji, głębokiej empatii oraz daru postrzegania pozazmysłowego."

Autorka książki, żona Hellingera, Sophie, ponadto opisuje dynamiki, jakie działają w rodzie oraz tzw. Porządki Miłości, będące podstawą równowagi systemowej. Dostarcza również konkretnych wskazówek niezbędnych do pracy tą metodą i przemyśleń, które wesprą Cię na Twojej drodze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sophie Hellinger

 • Tytuł oryginału: 

  Das eigene Glück: Grundlagen zum Familienstellen Band 1

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-65400-42-0

 • Tłumacz: 

  Anna Choińska

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...