Wyciskamy Soki
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62103-13-3
Autor: Siegfried Gursche
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Wyciskamy soki

  Łatwiej jest nam wypić większą ilość soku, niż zjeść większą ilość całych warzyw. Z ok. 2 kg owoców lub warzyw można otrzymać 0,5-1 I soku. Rzecz jasna, sok to skoncentrowana forma minerałów, witamin, pierwiastków śladowych, enzymów i wartościowych materiałów budulcowych dla silnych i zdrowych komórek. Terapia sokami - czyli codzienne picie świeżo wyciśniętych soków - odżywi ciało w niezwykle krótkim czasie. Osoby ze słabym apetytem mogą poprzestać na wypijaniu pożywienia i nie muszą się zmuszać do spożywania stałego pokarmu.
   Osoby cierpiące z powodu wrzodów żołądka lub jelit często nie mogą jeść surowych warzyw, niemniej jednak bez problemu mogą pić kojący i leczniczy sok z marchwi. Świeży sok z ziemniaka czyni cuda przy występujących bólach żołądka. Soki mają odczyn zasadowy i dostarczają enzymy ułatwiające trawienie.
   Błędny jest jednak wniosek, że świeże soki są przeznaczone wyłącznie dla chorych i cierpiących. Wszycy mogą je pić. Pod względem odżywczym terapia sokami jest najzdrowszą kuracją, jakiej można poddać swój organizm. Czysta i nierozrzedzona woda zawarta w soku dostarcza minerałów i witamin, enzymów oraz pierwiastków śladowych w najbardziej naturalnej, skoncentrowanej formie. I w przeciwieństwie do gotowanej żywności, wartości odżywcze w sokach zachowują swoją naturalną strukturę molekularną, którą organizm od razu rozpoznaje i natychmiast włącza w proces trawienia. Przyjmujesz żywy pokarm, dlatego właśnie czujesz się lepiej! Mogę to zagwarantować, niezależnie od stanu twojego zdrowia.

   Świeżo wyciskane soki mają odczyn zasadowy. Oczyszczają ciało z toksyn, neutralizują nadmiar kwasów, pomagając tym samym zachować równowagę kwasowo-zasadową. W procesie metabolicznym produkowane są kwasy, w szczególności przy stosowaniu diety mięsnej. Brak odpowiedniej równowagi zasadowej nieuchronnie prowadzi do zbyt kwasowego środowiska w organizmie, czyniąc ciało podatne na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Organizm o odczynie kwasowym jest podatny na przeziębienia i grypę, reumatoidalne zapalenie stawów a nawet nowotwór.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Siegfried Gursche

 • Tytuł oryginału: 

  Juicing for the Health of It: Release the Healing Power of Plants for Optimum Health

 • Liczba stron: 

  62

 • Wymiary: 

  165x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62103-13-3

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...