Leczenie Bioenergią Według Metody Zdenka Domančica
loadingimg

Wczytuję dane...

Szybko i na czas

Paczkomaty

Płatnośći On-line

Polecamy

Twórcza Wizualizacja Dla Początkujących

Bestsellery

Promocja
Ukryte terapie
Cena:45,90 PLN
49,90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Pakiet Ciało i ducha ratować żywieniem Przywracać zdrowie żywieniem
Cena:24,90 PLN
27,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Wyprzedaż
Domowy Wyrób. Smakowite Wędliny
Cena:29,90 PLN
59,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Biologia przekonań
Cena:39,99 PLN
45,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Leczenie żywieniem
Cena:38,90 PLN
39,50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Największy cud świata
Cena:19,90 PLN
23,00 PLN
Promocja
Pakiet Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu Tom I-III Tom IV-VI
Cena:78,99 PLN
98,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Woda utleniona na straży zdrowia
Cena:22,40 PLN
28,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Pakiet Największy Kupiec Świata Największy Cud Świata
Cena:37,90 PLN
44,50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Nowa Ziemia
Cena:28,00 PLN
35,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Techniki szybkiego relaksu
Cena:17,91 PLN
19,90 PLN
Promocja
Buddyzm
Buddyzm
Cena:35,46 PLN
38,54 PLN
Nie rób drugiemu co tobie niemiłe
Cena:35,49 PLN
39,88 PLN
Gawędy o czasach i ludziach nowe
Cena:41,03 PLN
44,60 PLN
Battleship Bitwa morska
Cena:88,59 PLN
96,29 PLN
Adamantowy Pałac Pamięć Płomieni Księga 1
Cena:32,18 PLN
34,98 PLN
Ostatni lot Operacja K. tom 1
Cena:35,09 PLN
39,88 PLN
Dziecię ognia
Cena:36,69 PLN
39,88 PLN
Oblężenie niebios
Cena:32,09 PLN
34,88 PLN
Mój niesforny szczeniak 2
Cena:18,38 PLN
19,98 PLN

Google+

Znajdź nas w Google+

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica
Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica
Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica
Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica
Promocja
Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica
Nuntius
Produkt dostępny!
średnia: 4.3  ocen: 16

Dostępność: 24 godzin

Wydawca: Nuntius

KOD: 978-83-937987-0-4

Autor: Radovan Starc

KUP TERAZ!
Cena:38,06 PLN
44,00 PLN
Oszczędzasz: 5.94 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
  • Opis Produktu
  • Szczegółowe informacje

Wprowadzenie do książki

Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica

Próba interpretacji. Przewodnik po metodzie Zdenka Domančića

    Kiedy Pan Zdenko Domanćić zaproponował mi, bym napisał książkę o jego metodzie leczenia bioenergią, przez kilka dni się nad tym zastanawiałem. O Zdenku Domanćiću, światowej sławy bioenergoterapeucie, który osiągnął sukces - twórcy oryginalnej metody czyniącym cuda w dziedzinie medycyny, o człowieku, którego wielu wdzięcznych pacjentów uważa za półboga, na podstawie jego wyników i naukowo potwierdzonych faktów - napisano już mnóstwo książek, sprawozdań, zrobiono wiele reportaży, wywiadów, nagrano liczne telewizyjne filmy dokumentalne, tak u nas, jak i na świecie. Jego najsilniejszą machiną propagandową jest armia pacjentów i ich rodzin, którzy dzielą się pozytywnymi opiniami o skuteczności jego metody leczenia. Sam Zdenko Domanćić zasadniczo jest przeciwny reklamie, uważając, że sukces leczenia to osobista rzecz każdej osoby. Na szczęście dobre wieści szybko się rozchodzą.
   Myślę, że mnie i Zdenka Domanćića połączyła bioenergia i jednakowe pojmowanie wszechświata w szerszym tego słowa znaczeniu. Obydwaj wiemy, że wszechświat to wielkie i całkowicie energetyczne pole informacyjne, a nie tylko kilka planet, leniwie poruszających się w pustej przestrzeni. Wszystko we wszechświecie jest energią. Połączyła nas także fizyka kwantowa i postrzeganie człowieka jako mikrokosmosu w kosmosie. O tym, że obydwaj jesteśmy rówieśnikami i tygrysami w chińskim horoskopie dowiedziałem się dopiero później.
   Zdenko wie, że energia życiowa, inaczej mówiąc bioenergia, istnieje. Wie także, jak ją przenosić i stosować! Czy wierzy w Boga? Takich pytań nie powinno się zadawać, bo wiara to prywatna rzecz każdego z nas, ale Zdenko odpowiada z przekonaniem: „Nie wierzę w Boga, bo ja wiem, że Bóg istnieje!”. Naturalnie jego poglądy o Stwórcy znacznie się różnią od poglądów różnych religii o swoich bogach. I w kwestiach kto to Stwórca, gdzie jest i kim jest, znowu jesteśmy zgodni, ponieważ to po prostu wiemy, choć wcześniej nigdy o tym nie rozmawialiśmy.
   Przy pomocy przenoszonej bioenergii Zdenko Domanćić do tej pory leczył około 1,5 miliona chorych. Działał na całym świecie, bo leczy również i na odległość. W odróżnieniu od Zdenka, ja nie potrafię (jeszcze) przenosić bioenergii z kosmosu, ale wierzę w jej istnienie. Wierzę też w związek bioenergii z życiem i zdrowiem oraz w związek pomiędzy brakiem bioenergii w ciele lub częściach ciała, a objawami chorobowymi. Co więcej, wiem, że to prawda! Skąd? Bo widziałem, czułem i przeczytałem literaturę naukową.

"Mądry człowiek sam podejmuje decyzje, a głupi podąża za opinią innych."przysłowie chińskie

O książce Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica

   Mam świadomość, że podjąłem się bardzo wymagającego tematu. W książce próbuję w dostępny i łatwy do przyswojenia sposób wyjaśnić, co to jest bioenergia, metoda leczenia bioenergią i dlaczego medycyna oficjalna sprzeciwia się takiemu sposobowi leczenia, odrzucając go i klasyfikując jako medycynę alternatywną. Pisanie książki ułatwiła mi znajomość dziedziny, doświadczenie, jak i to, że znam ekspertów, którzy się tym zajmują i znam rezultaty ich pracy z chorymi.    Te same zagadnienia są tematem dwóch moich książek, które napisałem i wydałem w ciągu ostatnich lat: Zdrowie i sukces zawodowy dzięki medytacji (2010) oraz Leczenie bioenergią? Człowiek we wszechświecie (2011).
   Pierwsze cztery rozdziały stanowią wstęp do dziedziny bioenergetyki i bioenergoterapii, po czym następuje pięć rozdziałów o bioenergii, 0 metodzie i chorobie. Ostatnie trzy rozdziały stanowią wywiady, jakich Zdenko Domanćić udzielił różnym mediom w ostatnich latach. Celem przytoczenia wywiadów jest przedstawienie Zdenka czytelnikom jako człowieka, a także tego, co myśli, mówi i czuje.

Cel książki Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica

   Celem napisania tej książki jest próba wyjaśnienia przeze mnie, jako zachodniego naukowca i lekarza, zagadnień związanych z bioenergią oraz próba odpowiedzi na liczne pytania typu: co to jest energia, skąd ona pochodzi, dokąd zmierza, jak przepływa i co czyni w naszym organizmie.

Do kogo jest adresowana?

   Książka jest adresowana do wszystkich, którzy interesują się efektami działania bioenergii i jej wpływem na ogólny stan człowieka, na zdrowie, choroby, i których ciekawią pytania dotyczące wszechświata, związku człowieka z kosmosem czy bioenergią. Skierowana jest zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych, bez względu na rasę, nację, stopień wykształcenia, do wierzących i ateistów, a więc do każdego bez względu na przynależność religijną, do biednych i zamożnych, w końcu do zdrowych i chorych. Tym, którzy pragną poznać szersze tło
i wyjaśnienie zagadnień bioenergetycznych, proponuję przeczytanie moich poprzednich książek Zdrowie i sukces zawodowy dzięki medytacji i Leczenie bioenergią? Człowiek we wszechświecie.


O autorze Zdenku Domančicu

   Jestem lekarzem z ponad 35-letnim stażem, specjalistą internistą, kardiologiem (inwazyjnym i interwencyjnym), zatrudnionym w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Lublanie. Jestem przedstawicielem medycyny oficjalnej, w którą wierzę i którą praktykuję według swojej najlepszej wiedzy. Dla mnie jednak medycyna jest czymś więcej niż nauką. Według mnie medycyna to wszystko, co ludziom (również chorym) pomaga zachować lub polepszyć zdrowie - wszystko, co leczy choroby i łagodzi cierpienia, a pacjentom umożliwia godne życie i godną śmierć. Właśnie to poszukiwanie przywiodło mnie do bioenergii. Nie zapominajmy, że zdrowie - jak potwierdza większość ankiet - to nasza największa wartość w życiu.    Niestety, z reguły zaczynamy je doceniać dopiero wtedy, kiedy je stracimy. Zdrowie i sposoby leczenia w służbie chorego były dla mnie powodem, by zacząć szukać prawdy poza granicami medycyny konwencjonalnej. Doszedłem do wniosku, że mur pomiędzy medycyną oficjalną i tak zwaną medycyną alternatywną w Słowenii jest chyba największy, choć ta „alternatywna” ma jakieś 5000 lat, a konwencjonalna może ze 100.
    Autor książki jest przedstawicielem medycyny oficjalnej z dużą dozą ciekawości i tolerancji. Dla niego medycyna to wszystko, co prowadzi do zdrowia, leczy i zapobiega chorobom. Ciekawość i tolerancja doprowadziły go do bioenergoterapii, opartej na liczącej 5000 lat chińskiej filozofii energii chi.
    Podkreślam raz jeszcze, że w książce tej zawarłem jedynie opracowanie metody leczenia bioenergią według Domanćića, a więc metody, której używa on oraz jego sprawdzeni i wykwalifikowani uczniowie. Książka nie zajmuje się innymi metodami leczenia bioenergią, innymi bioenergoterapeutami, ani innymi alternatywnymi metodami leczenia.


Podziękowania

   Najpierw kieruję wielkie podziękowania swojej rodzinie - za cierpliwość i znoszenie mojej duchowej nieobecności ze stoickim spokojem, z powodu ciągłego myślenia o książce podczas jej powstawania.
    Dziękuję Panu Zdenkowi Domanćićowi, znanemu na całym świecie i odnoszącemu sukcesy bioterapeucie i bioenergoterapeucie, za propozycję napisania książki o leczeniu bioenergią według jego metody oraz za współpracę przy jej tworzeniu. Celem powstania tej książki było poszerzenie horyzontów czytelnika o relacjach łączących człowieka, naturę i naturalne leczenie, w świetle niesprawiedliwie odrzuconej i perspektywicznej bioenergetyki. To dla mnie zaszczyt, że przy jego pomocy wszedłem do realnego świata, o którym dotąd tylko rozmyślałem i marzyłem. To, co połączyło mnie i Zdenka, to prawdopodobnie fizyka kwantowa i idea bioenergetycznej koncepcji wszechświata, natury i człowieka.
    Szczególne podziękowanie kieruję do ekspertów recenzentów za czas i wysiłek, poświęcony na czytanie książki i pisemną jej ocenę, gdyż dotyka sfer dla większości ludzi niezrozumiałych, nieznanych i obcych. Książka wchodzi w obszary, którymi także i naukowcy mogliby się bardziej zainteresować i więcej o nich pisać, mimo że do tej pory ich związek z kosmosem i bioenergetyczną koncepcją oddziaływania natury i istot żywych, opierał się raczej na wierze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Życzę przyjemnej lektury
Prof. n. med. Radovan Stare

AutorProf. n. med. Radovan Starc
Tytuł oryginałuLiječenje bioenergijom – prema metodi Zdenka Domančića
Liczba stron224
Wymiary145x205
OprawaTwarda
ISBN978-83-937987-0-4
TłumaczMartyna Fon, Elżbieta Gojun
Rok wydania2013
Polecamy

Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D

 

W Czym Huna Może Pomóc

 

Sekrety medycyny alternatywnej

 

Świadome rodzicielstwo

 
Promocja
Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D
Promocja
W Czym Huna Może Pomóc
Wyprzedaż
Sekrety medycyny alternatywnej
Promocja
Świadome rodzicielstwo
Produkt dostępny!
23,36 PLN
29,20 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
15,28 PLN
19,10 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
27,90 PLN
129,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
22,65 PLN
25,44 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę

 

Choroba Twoim przyjacielem

 

Twoje ciało wie jak cię wyleczyć

 

Kundalini Boska energia w Twoim życiu

 
Promocja
Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę
Promocja
Choroba Twoim przyjacielem
Promocja
Twoje ciało wie jak cię wyleczyć
Promocja
Kundalini Boska energia w Twoim życiu
Produkt dostępny!
20,80 PLN
26,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
32,23 PLN
39,30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
23,20 PLN
29,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
31,44 PLN
39,30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Być kobietą

 

Indiański uzdrowiciel

 

Przepisy i Porady Zdrowotne doktor Clark

 

Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu

 
Promocja
Być kobietą
Promocja
Indiański uzdrowiciel
Promocja
Przepisy i Porady Zdrowotne doktor Clark
Promocja
Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu
Produkt dostępny!
27,21 PLN
30,92 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
26,35 PLN
31,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,20 PLN
31,50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
35,10 PLN
39,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Słowo jako energia

 

Wszystko można uleczyć

 

Edgar Cayce o leczeniu energią kolorów kryształami i kamieniami

 

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

 
Promocja
Słowo jako energia
Promocja
Wszystko można uleczyć
Promocja
Edgar Cayce o leczeniu energią kolorów kryształami i kamieniami
Promocja
Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Produkt dostępny!
22,39 PLN
25,44 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
31,92 PLN
39,90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
23,36 PLN
27,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
29,90 PLN
39,30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Woda utleniona na straży zdrowia

 

Zero ograniczeń

 

Mąka kokosowa

 

Kryształowe czaszki

 
Promocja
Woda utleniona na straży zdrowia
Promocja
Zero ograniczeń
Mąka kokosowa
Wyprzedaż
Kryształowe czaszki
Produkt dostępny!
22,40 PLN
28,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
33,93 PLN
39,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt chwilowo niedostępny. Zadzwoń i zapytaj 42 235 70 81
10,90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
6,90 PLN
43,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: gr.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Inteligencja serca

 

Sekret Rhonda Byrne

 

Potęga teraźniejszości

 

Podróż The Journey

 
Promocja
Inteligencja serca
Promocja
Sekret Rhonda Byrne
Promocja
Potęga teraźniejszości
Promocja
Podróż The Journey
Produkt dostępny!
27,44 PLN
34,30 PLN
Produkt dostępny!
33,35 PLN
37,90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,83 PLN
34,90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
36,00 PLN
40,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Boska matryca

 

Przeskok ewolucyjny

 

Ramtha Biała księga

 

Od lęku do radości życia

 
Promocja
Boska matryca
Promocja
Przeskok ewolucyjny
Promocja
Ramtha Biała księga
Wyprzedaż
Od lęku do radości życia
Produkt dostępny!
39,52 PLN
49,40 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
39,20 PLN
49,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
44,10 PLN
49,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
12,90 PLN
46,20 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Matryca Energetyczna

 

Naucz się medytować

 

Podręcznik energetycznego uzdrawiania

 

Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej

 
Promocja
Matryca Energetyczna
Promocja
Naucz się medytować
Promocja
Podręcznik energetycznego uzdrawiania
Promocja
Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej
Produkt dostępny!
32,23 PLN
39,30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
23,94 PLN
29,20 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
39,95 PLN
47,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
31,45 PLN
37,00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka