Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-727-9
Autor: Jaya Jaya Myra
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777279
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie wibracyjne

Poznaj swój typ energetyczny i osiągnij zdrowie na wszystkich poziomach

   W książce Uzdrawianie wibracyjne przeanalizuję wszystkie podstawowe koncepcje konieczne do zrozumienia, czym jest uzdrawianie wibracyjne i jak sprawić, by było ono skuteczne w twoim życiu. Zaczniemy od poznania różnic między zachodnim podejściem medycznym a uzdrawianiem wibracyjnym i dowiecie się, jak aspekty umysłu, serca, uczuć i duchowości wpływają na zdrowie. Z tego nauczycie się, czym dokładnie jest subtelna energia, skąd pochodzi i jak porusza się w ciele. Zbadamy dziesięć głównych czakr niezbędnych do utrzymania optymalnego zdrowia i życiowej równowagi. Dalej sprawdzimy, jak subtelna energia, którą w sobie nosimy, tworzy nasz temperament (guny) i kompozycję fizycznego ciała (żywioły) i jak obie te części są stworzone zgodnie z naszą indywidualną ścieżką życiową. Będziesz miał możliwość przeprowadzenia dwóch quizów, aby określić twoją gunę i kompozycję. Pokażę ci, jak różne części - umysł ciało i dusza - pracują ze sobą, abyś ty był unikalnym sobą i by dać ci zrównoważone życie. Następnie omówimy różne typy modalności uzdrawiania w relacji do guń i żywiołów. Nauczysz się kilku technik współdziałających z poszczególnymi gunami i żywiołami, abyś wybrał dla siebie tę, która odpowiada na twoje obecne potrzeby i jest zgodna z twoją ścieżka życiową.
   Mam nadzieję, że książka Uzdrawianie wibracyjne zainspiruje cię do samodzielnego wypróbowania kilku modalności uzdrawiania wibracyjnego! Wierzę w to, że Uzdrawianie wibracyjne pokaże ci nowy sposób podejścia do siebie i do życia jako całości. Uzdrawianie jest bardzo osobistą i eksperymentalną podróżą, która sprowadza się do ciebie i twojej ścieżki życia. Wskazując ci, jak te poszczególne modalności działają, i podsuwając ci inny sposób zrozumienia siebie, mam nadzieję, że będziesz mieć więcej odwagi, by spróbować czegoś nowego.
   Odkrywaj dalej, ucz się dalej i, co najważniejsze, miej marzenia. W swoich marzeniach zobaczysz, co jest najważniejsze: ty. Zagłębiaj się w siebie i to, co jest dla ciebie najważniejsze. Granice życia., szczęścia i zdrowia są tak elastyczne, jak twój własny umysł! Żyj zdrowo, bądź zdrów i zawsze bądź szczery wobec siebie!

Szczegóły

 • Autor: 

  Jaya Jaya Myra

 • Tytuł oryginału: 

  Vibrational Healing: Attain Balance & Wholeness * Understand Your Energetic Type

 • Objętość: 

  208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • Tłumacz: 

  Kamila Knockenhauer

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...