Wczytuję dane...
KOD: 978-83-240-2373-8
Autor: Eben Alexander
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Znak

Dowód Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo.

Znakomity neurochirurg, wykładowca Harvardu, ufał jedynie faktom. Pod wpływem dramatycznego zdarzenia przewartościował swoją wizję świata.

Przez tydzień pozostawał w głębokiej śpiączce z minimalnymi szansami na wyleczenie. Jego mózg praktycznie przestał funkcjonować, a ciało nie reagowało na bodźce. Właśnie wtedy stało się coś, czego jako naukowiec nigdy nie mógł się spodziewać.

Odkrył niebo. Dotknął najważniejszej tajemnicy.

Piękna i niezwykle bogata wizja zaświatów spisana ręką człowieka nauki specjalizującego się w badaniu mózgu, która robi wrażenie nawet na najbardziej niewzruszonych sceptykach.

Przez tydzień pozostawał w głębokiej śpiączce z minimalnymi szansami na wyleczenie. Jego mózg praktycznie przestał funkcjonować, a ciało nie reagowało na żadne bodźce. Kiedy jego świadomość utonęła w mroku, stało się coś, czego jako naukowiec nie mógł się spodziewać.

Odkrył niebo.

Eben Alexander, znakomity neurochirurg, szanowany wykładowca Harvardu, przez lata pozostawał sceptyczny wobec zagadnień wiary. Życie poświęcił nauce i ufał jedynie faktom. Pod wpływem dramatycznego wydarzenia musiał jednak przewartościować swoją racjonalną wizję świata.

Dotknął najważniejszej tajemnicy.

Dowód zawiera piękną i niezwykle bogatą wizję zaświatów, nieporównywalną z żadną z dotychczasowych relacji. Książka spisana ręką człowieka nauki, specjalizującego się w badaniu mózgu, potrafiącego zachować dystans względem swoich doświadczeń, robi wrażenie nawet na najbardziej niewzruszonych sceptykach.

Przeżycie doktora Ebena Alexandra, bliskie doświadczeniu śmierci, jest najbardziej zdumiewającym, o jakim słyszałem w czasie ponad czterdziestu lat moich badań nad tym zjawiskiem. To żywy dowód na istnienie życia po życiu.

Raymond A. Moody, autor książki Życie po życiu

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Eben Alexander

 • Tytuł oryginału: 

  Proof of haeven. A neurosurgeon`s journey into the afterlife

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-240-2373-8

 • Tłumacz: 

  Rafał Śmietana

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...