Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-920-4
Autor: Andreas Winter
EAN: 9788373779204
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Metoda Autora polega na uświadomieniu wydarzeń z przeszłości, które były przyczyną określonych sytuacji stresowych i przepracowaniu ich na nowo. W ten sposób obniża się poziom hormonu stresu we krwi, człowiek czuje się wolny od lęków, zdolny do działania, a siły obronne organizmu ulegają wzmocnieniu. Wiedza znaczy zdrowie!

Autor opracował metodę, która pozwala na przetwarzanie informacji, nawet tych, których nie pamiętamy, aby pozbyć się różnego rodzaju dolegliwości takich jak chorób chronicznych, autoimmunologicznych czy psychicznych. Opiera się ona na metodach odzyskiwania zdrowia z punktu widzenia psychologii głębi i pokazuje czytelnikom dotąd często pomijane aspekty, np.: jaki wpływ ma psychika na ciało czy też jaką moc ma podświadomość. Wyjaśnia co kryje się za reiki, hipnozą, szamanizmem, uzdrawianiem duchowym, efektem placebo czy homeopatią. Opisuje uzdrawiające działanie poprzez sugestie, informacje czy rytualne działania. Jego metoda sprawia, że bóle, skurcze, jąkanie się, niedosłyszenie czy lęki znikają nawet w ciągu kilku sekund. Dzieje się tak ponieważ nasz mózg wysyła odpowiednie informacje do ciała. To dzięki jego nieograniczonym możliwościom możemy zmieniać nastawienie i przekierować pozytywne myśli do mięśni i innych części ciała. Wówczas następuje proces uzdrowienia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Winter

 • Tytuł oryginału: 

  Heilen ohne Medikamente: Chronische Krankheiten: Seelische Ursachen aufdecken und gesund werden. Selbstcoaching in zehn Schritten

 • Liczba stron: 

  184

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Tłumacz: 

  Kamila Wysocka

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...