Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-970-0
Autor: James Lilley
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381689700
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

Skuteczne sposoby na pokonanie zmęczenia, bezsenności, niepokoju, mgły mózgowej i przedwczesnego starzenia

 Zapewniam cię, że ta książka zawiera wszystkie potrzebne informacje, abyś mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Dowiesz się z niej, czym są metale ciężkie, jak się dostają do naszego
organizmu i co można zrobić, aby się ich pozbyć. Cały proces detoksykacji został zaplanowany krok po kroku. Dodatkowym atutem tej książki jest to, że zawarte w niej informacje są podane w sposób bardzo przystępny.

 Niektóre z zawartych w tej książce rozwiązań mogą wymagać pomocy lekarza, podczas gdy inne można stosować samodzielnie w domu. Mimo to moja książka nie jest dedykowana leczeniu lub diagnozowaniu jakiejkolwiek choroby. Poniższe informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych.

 Nagła ekspozycja na działanie toksycznych metali wymaga szybkiej wizyty na ostrym dyżurze. Z pewnością personel medyczny uratuje ci życie. Lekarze i pielęgniarki dokonują
takich cudów medycznych co sekundę, każdego dnia. Zasługują na nasz najwyższy szacunek – możemy się od nich wiele nauczyć. Ale nie każda ekspozycja na metale ciężkie jest nagła lub oczywista.

 Często droga do choroby może być powolna i zawiła. Objawy zmęczenia, mgły mózgowej, depresji i lęku mogą utrzymywać się przez lata, nie wykazując związku z toksycznością. Krótko mówiąc, zdarza się, że lekarski radar nie wykazuje obecności żadnych metali ciężkich. A jednak są one nieodłącznie związane z wieloma postaciami chorób.

Jak usunąć z organizmu metale ciężkie? Poznaj 6 kanałów detoksu i sposoby na oczyszczanie organizmu

Metale ciężkie są wszechobecne i bardzo trudno ich całkowicie uniknąć. Jeśli twój organizm funkcjonuje prawidłowo i samodzielnie się oczyszcza, nie masz powodów do niepokoju. Nawet jeśli groźne metale ciężkie są w twoim otoczeniu, organizm sprawnie sobie z nimi poradzi. Jednak wraz z wiekiem i postępującymi chorobami, metale ciężkie zaczynają się w organizmie niebezpiecznie kumulować. Aby pokonać ból i dolegliwości, zastosuj polecane przez Autora 6 kanałów detoksu. Nie tylko dowiesz się, jak oczyścić płuca, skórę, nerki, układ limfatyczny, układ pokarmowy czy wątrobę, ale poznasz zbawienną rolę snu i suplementów diety w tej domowej terapii. W tym poradniku znajdziesz proste środki zaradcze do samodzielnego stosowania: zdrowe odżywianie, suplementy diety, zalecenia dotyczące stylu życia, które pomogą ci w unikaniu metali ciężkich w codziennym życiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James Lilley

 • Tytuł oryginału: 

  Heavy metals detox: The fast-track to a healthier version of you!

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-970-0

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...