Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-76-2
Autor: Michael Backes
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Purana

Publikacja Michaela Backesa to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie. W swoim przewodniku autor zawarł wyczerpujące informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm, sposobów ich przygotowywania do zażywania, a także odpowiedniego dobierania optymalnej dawki marihuany stosowanej jako lek.

Backes opisuje 27 najpopularniejszych leczniczych odmian konopi, wskazując konkretne schorzenia, w leczeniu których okazały się one skuteczne. W książce znajdziemy także charakterystykę 29 chorób i dolegliwości, w przypadku których terapia marihuaną przynosi wymierne efekty i – co za tym idzie – jest coraz częściej polecana przez wielu lekarzy. Niektóre z chorób i dolegliwości leczone medyczną marihuaną to stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, fibromialgia, choroba Parkinsona czy nudności i migreny.

Michael Backes to specjalista w zakresie nauki zajmującej się wykorzystaniem marihuany w medycynie, a także prawnych regulacji dotyczących jej stosowania na terenie Południowej Kalifornii. Autor książki jest założycielem pierwszego punktu sprzedaży medycznej marihuany, a także aktywnym współtwórcą Project CBD – edukacyjnego serwisu non profit, promującego rozwój badań nad leczniczym wykorzystaniem kannabidiolu (niepsychoaktywnego składnika marihuany). Backes działa również w Międzynarodowym Stowarzyszeniu na rzecz Leków na Bazie Kannabinoidów i Komisji do spraw Marihuany Amerykańskiego Stowarzyszenia Produktów Zielarskich. Mieszka w Południowej Kalifornii.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael Backes

 • Tytuł oryginału: 

  Cannabis Pharmacy: The Practical Guide to Medical Marijuana

 • Liczba stron: 

  278

 • Wymiary: 

  185x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-76-2

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...