Najbogatszy człowiek w Babilonie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63773-02-1
Autor: George Samuel Clason
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Emka

Wprowadzenie do książki

Najbogatszy człowiek w Babilonie

   Najbogatszy Człowiek w Babilonie Georga S. Clasona to międzynarodowy bestseller. Książka jest obecnie uznawana za klasykę w obszarze oszczędzania, inwestycji i sukcesu finansowego. Poprzez serię zachwycających, krótkich historyjek wprost ze starożytnego Babilonu wskazówki ekonomiczne i narzędzia dla osiągnięcia sukcesu finansowego przetrwały próbę czasu i dzisiaj nadal pozostają aktualne. Tekst Clasona jest interpretowany w odniesieniu do współczesnego świata i przedstawia 52 proste, ale skuteczne i sprawdzone techniki zarządzania finansami. Interpretacja pracy Clarsona przez Karen McCreadie pokazuje ponadczasową naturę treści, przywraca je do życia poprzez współczesne studia przypadków. Ta doskonała interpretacja książki Najbogatszy Człowiek w Babilonie to zajmujący dodatek do najsłynniejszej książki o finansach osobistych, jaka kiedykolwiek została napisana.

Najbogatszy Człowiek w Babilonie określa 7 głównych zasad:
1) Zacznij sakiewkę swą tuczyć – oszczędzaj/inwestuj.
2) Kontroluj wydatki – uważaj na pośredników, który służą tylko sobie samym.
3) Spraw, by twoje złoto się mnożyło – stosuj mocne inwestycje.
4) Chroń swe skarby przed ich utratą – uważaj na pośredników i ich porady.
5) Uczyń swe mieszkanie zyskowna inwestycją – nieruchomości wynajmowane, Twój własny dom - ale działaj w ramach swoich możliwości.
6) Zapewnij sobie dochody w przyszłości – wykonuj pracę, która kochasz. Bądź w tym najlepszy.
7) Stale zwiększaj swoją zdolność zarabiania – edukacja nigdy się nie kończy. Czytaj dobre książki, takie jak ta i inne: Milioner z Sąsiedztwa (przyjęte tłumaczenie na j. polski to chyba: Sekrety amerykańskich Milionerów), Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec itp.

   Najbogatszy Człowiek w Babilonie to doskonała książka. Pomimo, że liczy tylko 145 stron jest wypełniona cennymi informacjami, które mogą odmienić życie. Pomogła ludziom takim jak np. Jim Rohn zostać milionerami.

   George Samuel Clason urodził się 7 listopada 1874 roku w Louisianie w stanie Missouri. Studiował na University of Nebraska i służył w Armii Stanów Zjednoczonych podczas wojny Hiszpańsko-Amerykańskiej....

   Najbogatszy Człowiek w Babilonie trafił do milionów odbiorców dzięki dystrybucji przez banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Przypowieść Babilońska, która wpłynęła na życie milionów ludzi stała się klasyką literatury inspiracyjnej.
   Najbogatszy Człowiek w Babilonie to książka godna polecenia dla każdego, kto chce osiągnąć maksymalny sukces finansowy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  George Samuel Clason

 • Tytuł oryginału: 

  The Richest Man in Babylon

 • Liczba stron: 

  122

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-63773-02-1

 • Tłumacz: 

  Dariusz Bakalarz

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...