Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7506-356-1
Autor: James Redfield
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788375063561
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Zysk i S-ka

Wprowadzenie do książki

Niebiańska przepowiednia

   W Peru odnaleziono starożytny manuskrypt. Zawiera on dziewięć wtajemniczeń, które ludzkość ma osiągnąć, wchodząc w erę nowej, duchowej świadomości. W tej fascynującej powieści James Redfield przedstawia porywającą wizję nowego, duchowego pojmowania świata, która już wyłania się w naszej kulturze. Natychmiast rozpoznasz prawdę pierwszego wtajemniczenia: w życiu każdego z nas pojawiają się tajemnicze zbiegi okoliczności, nagłe, niewytłumaczalne zdarzenia, które - prawidłowo zinterpretowane - mogą wskazać właściwą drogę. Przeżyj tę przygodę i pozwól się poprowadzić na poszukiwanie pozostałych wtajemniczeń. Każde z nich odnajdzie się we właściwym czasie i każde wyjaśni, w jaki sposób połączenie ze światem duchowym przemienia ludzkie życie. Niebiańska przepowiednia, którą czyta się jak powieść przygodową, ma równocześnie głębię duchowej przypowieści. Zabierze cię w podróż, która rozjaśni twą duszę i da ci wgląd w wizję i doświadczenia, które już zmieniają świat.

  Od Autora

      Już od ponad pół wieku w nasz świat wkracza nowa świadomość, którą można nazwać duchową, transcendentną. Jeżeli czytasz tę książkę, znaczy to, że, być może, przeczuwasz już, co się dzieje...
Zaczynamy być coraz bardziej wrażliwi na to, w j aki sposób toczy się nasze życie, na pewne z pozoru przypadkowe zdarzenia, które jednak przytrafiają się we właściwym czasie i stykają nas z ludźmi, którzy z kolei inspirują nas i kierują na zupełnie nowe tory.     Być może bardziej niż inni, w jakichkolwiek innych czasach właśnie my intuicyjnie przeczuwamy głębsze znaczenie tych tajemniczych zbiegów okoliczności. Wiemy, że życie polega przede wszystkim na duchowym zgłębianiu tego, co osobiste, tajemnicze i magiczne, na odkrywaniu tego, czego jeszcze żadna filozofia ani religia nie zdołała w pełni wyjaśnić.
    Wiemy też coś więcej: wiemy, że kiedy już pojmiemy, co się naprawdę dzieje, gdy nauczymy się rozpoznawać ów proces duchowego wzrastania i kontynuować go, cała ludzkość dokona gigantycznego skoku ku nowemu życiu — takiemu, jakiego pragnęła od początku swego istnienia.
Historia, którą opowiem, jest poświęcona temu nowemu sposobowi pojmowania świata. Jeżeli cię poruszy, jeśli wyjaśni coś, co już postrzegasz w swoim życiu, to podziel się tym z innymi — gdyż myślę, że nasza nowa duchowa świadomość najlepiej rozprzestrzenia się właśnie w ten sposób. Nie poprzez mody czy trendy, lecz przez pozytywne, osobiste „zarażanie" nią innych ludzi.
Wszystko, co musimy zrobić, to na pewien czas zapomnieć o swoich wątpliwościach i o tym, co nas rozprasza... a wtedy w cudowny sposób ta rzeczywistość stanie się naszym udziałem.

                                                                                     Jesień 1992 
                                                                                 James Redfield

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James Redfield

 • Tytuł oryginału: 

  The celestine prophecy

 • Liczba stron: 

  266

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7506-356-1

 • Tłumacz: 

  Dagmara Chojnacka

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...