Nieskończone źródło twojej mocy

Wczytuję dane...
KOD: 83-86757-22-1
Autor: Joseph Murphy
Dostępność: 2 dni
EAN: 8386757221
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Ze wstępu do książki Nieskończone źródło twojej mocy

   W każdym człowieku drzemie nieskończona moc, która może każdego, kto potrafi ją pobudzić, wznieść, zainspirować, poprowadzić, uzdrowić; która otwiera bramy ku szczęściu, wolności, pokojowi ducha, ku faktycznie wypełnionemu życiu, życiu pełnemu sukcesów.
    Podczas moich wykładów i seminariów napotykałem na wszystkich krańcach świata na zasadniczą różnicę między ludźmi: część z nich jest szczęśliwa, pogodna, zamożna i odnosi sukcesy, inni natomiast są nieszczęśliwi, sfrustrowani i mają mało pieniędzy.
Wielu ludzi we wszystkich warstwach społecznych rozwija się, dokonuje i osiąga wielkie rzeczy; są pełni energii, silni i zdrowi i wnoszą bardzo wiele dla dobra ludzkości. Odnosi się wrażenie, że przepełnia ich PRASIŁA, która nieustannie dla nich działa.
    Wielu ludzi jednak wegetuje w niemej rozpaczy i przytłumionej monotonii, walcząc z przykrościami i przeciwnościami. Widocznie nie są w stanie świadomie, z pewnością siebie i pełną ufnością sprostać wyzwaniom życia w pokoju, nie są w stanie walczyć o niezwykle opłacalną radość życia.
    Książka Nieskończone źródło twojej mocy wskaże ci, jak przezwyciężyć rozczarowania i problemy. Poszczególne rozdziały nauczą, jak rozwiązać każdy problem, jak wznieść się ponad wszelkie trudności, w życie przepełnione zadowoleniem. Dowiesz się, jak pobudzić drzemiącą w tobie moc, która jest mocą Boga lub pramocą, byś mógł z niej skutecznie korzystać.
    Masz wrodzone prawo, dane ci od Boga, by korzystać z owej mocy dla własnego dobra, by przepełniła ona twój umysł, twoją duszę, twoje ciało i wszystkie twoje przedsięwzięcia, które pozwolą ci zaznać życia bogatego, wypełnionego, nad którym będziesz panować. Skontaktuj się zatem z nieskończoną mocą, połącz się z nią i naucz się korzystać z jej dobrodziejstw w codziennym życiu!

   By udostępnić ogromną, fundamentalną, nieograniczoną moc umysłu wszystkim ludziom, wybrałem dla wyjaśnienia jej działania język prosty.
Nalegam, byś dla własnego dobra przeczytał uważnie poszczególne rozdziały i zastosował opisane techniki. Czyniąc tak, wyzwolisz dla swojego dobra nieskończoną moc wewnątrz siebie, a wszelkie niepowodzenia, bieda, niedostatek i depresje raz na zawsze będą należały do przeszłości. Nieskończona moc zaprowadzi cię bezbłędnie na właściwe miejsce w życiu, usunie przeszkody i trudności, uwolni cię od braków i ograniczeń i doprowadzi do życia pełnego radości, pogodnego i całkowicie zadowalającego.

Co może zdziałać nieskończona moc
   Ponad trzydzieści lat piszę o cudownym działaniu potęgi umysłu. Doświadczyłem, tak we własnym kraju, jak i w innych, w jaki sposób ludzie nauczyli się szczerze korzystać z nieskończonej mocy ducha i umysłu, jak zmieniło się dzięki temu ich życie i jak osiągali to, o czym marzyli:
• potrafili uwolnić się od samokrytycyzmu i samooskarżania
• zdobywali publiczne uznanie, poważanie i szacunek
• umieli chronić się przed zagrożeniami
• pokonywali „nieuleczalne" choroby
• zdobywali nową siłę życia i radość życia
• osiągali pokój w małżeństwie i szczęście tam, gdzie wcześniej panowała niezgoda
• zdobywali nowych przyjaciół i idealnych towarzyszy życia
• odnajdywali niewyczerpalne bogactwo
• przeżywali radość w naszym tak zmieniającym się świecie
• a przede wszystkim odczuwali radość z wysłuchanej modlitwy.
   Ludzie, którzy z tak wspaniałym skutkiem korzystali z wewnętrznej mocy, pochodzili z różnych grup wiekowych i warstw społecznych, o różnych dochodach; byli wśród nich studenci, stenotypistki, taksówkarze, kierowcy, profesorowie, naukowcy - specjaliści od lotów kosmicznych, chemicy, aptekarze, finansiści, lekarze, gospodynie domowe, telefonistki, ludzie filmu, aktorzy...
    Wszyscy ci ludzie odkryli tajemniczą, lecz jakże realną moc Nieskończonego, dzięki której przezwyciężyli niepowodzenia, biedę, niedostatek i rozpacz; rozwiązali w krótkim czasie swoje problemy i uwolnili się od komplikacji finansowych; znaleźli się na wzniosłej drodze wewnętrznej wolności od frustrujących ciężarów życia i otworzyli się na szczęście, sławę, bogactwo - czyli na wszystko, co zapewnia człowiekowi spełnione życie. Równocześnie odkryli prawie magicznie uzdrawiającą miłość, która uleczyła chore, czy też złamane serca, która uzdrowiła duszę i przygotowała ją do doskonałego życia.

Jak w twoim życiu mogą wydarzyć się cuda
   Uderzającą cechą niniejszej książki jest jej praktyczna przydatność w codziennym życiu. Nauczysz się nie tylko korzystać z nieskończonej mocy znajdującej się wewnątrz ciebie, ale również odkryjesz wrodzoną, niezwykłą umiejętność przewidywania przyszłych wydarzeń, która stanowi część pozazmysłowego postrzegania.
    Największe prawdy, które oddziałują na nasze życie, są prawdami najprostszymi. Kierowany pragnieniem, byś szybko zapanował nad wszystkimi problemami, które pojawią się w twoim życiu, byś otrzymał przewodnictwo, które da ci szczęście, o którego spełnienie prosisz w swoich modlitwach, w prostych, zrozumiałych słowach opisałem je również w książce Nieskończone źródło twojej mocy.
   Wzbogacisz i upiększysz swoje życie, ale tylko pod warunkiem, że zastosujesz dokładnie opisane przeze mnie techniki i uwolnisz drzemiącą w tobie nieskończoną moc. Przestrzegaj wskazań zawartych w niniejszej książce i korzystaj z nieskończonej mocy, a przyciągniesz ku sobie w ogromnej obfitości wszelkie dobra życia.
   Zacznij zaraz! Uwolnij uwięzione w twym wnętrzu wspaniałości; otwórz bramy wszystkiemu, co dobre i zadowalające, i wpuść to wszystko w cudowny sposób w swoje życie.

Joseph Murphy

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joseph Murphy

 • Tytuł oryginału: 

  Infinite Power for Richer Living

 • Liczba stron: 

  283

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-86757-22-1

 • Tłumacz: 

  Jadwiga Czajkoska, Aleksandra Woynarowska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...